SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon. Za kulisami nowej Blondynki z Natalią Rybicką w roli głównej - ZDJĘCIA

Blondynka 5 sezon. Za kulisami nowej Blondynki z Natalią Rybicką w roli głównej - ZDJĘCIA

21.08.2016, godz. 15:30
Miło, uroczo ciekawie
foto:

Atmosfera musi być twórcza, ale też miła. I taka jest na planie kolejnego 5 sezonu serialu "Blondynka", w którym w roli głównej wystąpi Natalia Rybicka. To właśnie ona zastąpiła w "Blondynce" Joannę Moro. Nowe odcinki "Blondynki" od grudnia 2016 w TVP1.

"Blondynka" 5 sezon nowe odcinki w TVP1 od grudnia 2016


O atmosferę na planie "Blondynki" dba reżyser serialu – wciąż ten sam od pierwszego sezonu do najnowszego – świetny fachowiec i miły człowiek, Mirosław Gronowski. Aktorzy wyraźnie lubią z nim dyskutować kolejne ujęcie i swoje zadania przed kamerą. Zresztą atmosfera musi być miła, bo realizowane jest ważne wydarzenie – ślub. Czyj? To łatwo wywnioskować z zamieszczonych w galerii zdjęć… Ciekawe, jak ułoży się małżeńskie życie państwa młodych?!

Patrz: Blondynka 5 sezon. Ślub Jasiuni i doktora Fusa - ZDJĘCIA

Uroczą – kolejną trzecią (!) już – Sylwią Kobus, tytułową blondynką i zarazem lekarką weterynarii, jest Natalia Rybicka. Czy widzom spodoba się jej interpretacja głównej bohaterki?

Pełen miłego uroku, którego nie uświadczysz w wielkim mieście, jest też Supraśl, położony malowniczo na Podlasiu, dzielnie odgrywający serialowe Majaki. Filmowcy za każdym razem wzbudzają tu niemałe zainteresowanie mieszkańców, a aktorzy nie kryją, że praca na podlaskim planie jest dla nich jak przedłużenie wakacji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: