SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon. Ślub Jasiuni i doktora Fusa - ZDJĘCIA

Blondynka 5 sezon. Ślub Jasiuni i doktora Fusa - ZDJĘCIA

20.07.2016, godz. 12:32
Blondynka 5 sezon. Jasiuna (Izabela Dąbrowska), doktor Fus (Krzysztof Gosztyła), Sylwia (Natalia Rybicka), Marcin (Michał Lesień), Jagna (Magdalena Schejbal)
Blondynka 5 sezon. Jasiuna (Izabela Dąbrowska), doktor Fus (Krzysztof Gosztyła), Sylwia (Natalia Rybicka), Marcin (Michał Lesień), Jagna (Magdalena Schejbal) foto: AKPA

Ślub w serialu "Blondynka"! W 5 sezonie "Blondynki", który w TVP1 pojawi się zimą 2016 roku widzowie zobaczą wzruszającą ceremonię w Majakach. Jasiunia (Izabela Dąbrowska) i doktor Jas Fus (Krzysztof Gosztyła) nareszcie wezmą ślub. Świadkami na uroczystości w kościele będą Sylwia (Natalia Rybicka) i Marcin (Michał Lesień), bratanek pana młodego. Zobaczcie zdjęcia zza kulis nowej "Blondynki".

"Blondynka" 5 sezon nowe odcinki od grudnia 2016 w TVP1

Na początku lipca na w Supraślu na Podlasiu ruszyły zdjęcia do 5 sezonu "Blondynki". Aktorzy i pozostali członkowie ekipy ciężko pracują od rana do wieczora, by nakręcić 13 nowych odcinków serialu, które w TVP1 zadebiutują w grudniu 2016.  Humory dopisują wszystkim. Twórcy "Blondynki" świetnie się ze sobą bawią. Oczywiście największymi gwiazdami są zwierzęta, bo przecież trzeba się liczyć z ich kapryśnymi humorami...

Patrz: Blondynka 5 sezon. Natalia Rybicka na planie Blondynki zastąpiła Joannę Moro - ZDJĘCIA

W 5 serii "Blondynki" w życiu mieszkańców Majków zajdzie dużo zmian. Przede wszystkim, widzowie poznają nową "Blondynkę", w którą tym razem wcieli się Natalia Rybicka. Poza tym, wreszcie doczekają się ślubu! Jasiunia usidli doktora Fusa, który raczej do ślubu się nie kwapił.

- Radosny dzień na planie, choć głównie dla Jasiuni, która uparcie do tego zmierzała, ale czy również dla doktora? Tego do końca nie wiemy. Czy doktor uległ biegowi zdarzeń, czy sam siebie do tego przekonał? To się okaże... - powiedział Krzysztof Gosztyła.

Przeczytaj: Blondynka 5 sezon. Trzech aktorów bije się o rolę ukochanego Sylwii

- Moja bohaterka wreszcie dopięła swego i zaciągnęła doktora przed ołtarz, choć mam wielką nadzieję, że on też tego chciał. Być może trochę mniej niż Jasiunia, ale chyba jednak poszedł po rozum do głowy i przekonał się, że jednak takie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze! - dodała Izabela Dąbrowska.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: