SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon online odcinek 57 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 5 sezon online odcinek 57 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

01.01.2017, godz. 17:59
Blondynka 5 sezon. Sylwia Kubus (Natalia Rybicka)
Sylwia powróci do nas w koljenym sezonie "Blondynki". foto:

"Blondynka" 5 sezon odcinek 57 (odc. 5) "Nadchodzi czas dinozaurów" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 57 w TVP1 w niedzielę, 1.01.2017, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 57 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka" odcinek 57 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 5 sezon 5 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 56 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 5 sezon odcinek 5 (odc. 57) - streszczenie, co się wydarzy?

Po 30 latach do Majaków wraca Władysław Ciupak, pseudonim Dino. Zamierza on zbudować w okolicy park dinozaurów i znaleźć nową żonę. W obu sprawach liczy na pomoc kolegi ze szkolnej ławy, Traczyka (Andrzej Grabowski). Ich pierwsze spotkanie ma jednak dramatyczny przebieg. Dino potrąca kabrioletem Marcela.

Nieoczekiwanie w sprawę budowy parku dinozaurów zostają wplątane Sylwia (Natalia Rybicka), Jagna (Magdalena Schejbal) i Majka (Marta Ścisłowicz). Dino jest oczarowany urodą Kubus. Zaprasza ją na kolację, by omówić szczegóły produkcji figur gadów. Jagna i Majka namawiają przyjaciółkę, by przystała na jego propozycję. Dla każdej z nich bowiem inwestycje Dina są szansą na przyszłość w Majakach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: