SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon online odcinek 56 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 5 sezon online odcinek 56 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

25.12.2016, godz. 19:59
Barwy szczęścia. ZWIASTUN odcinków 1511-1515
Barwy szczęścia. ZWIASTUN odcinków 1511-1515 foto: materiał prasowy

"Blondynka" 5 sezon odcinek 56 (odc. 4) "Gama" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 56 w TVP1 w niedzielę, 25.12.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 56 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka" odcinek 56 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 4 sezon 5 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 56 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 5 sezon odcinek 4 (odc. 56) - streszczenie, co się wydarzy?

W stanicy pojawia się handlarz koniną. Sylwia (Natalia Rybicka) wpada w złość i przepędza intruza. Oksana (Olga Sumska) z córką wciąż mieszkają u Jagny (Magdalena Schejbal). Jasiunia jest zazdrosna, gdy doktor zamawia masaż u Ukrainki. Dawid pyta wójta o możliwość kupna lub wynajmu jego weselnego domu. Elwirka znajduje lokal, w którym mogłaby otworzyć salon kosmetyczny. Na przeszkodzie stoi jednak brak funduszy.

Młoda leśniczyna namawia męża, by sięgnąć po rodzinny skarb. W wolierze dzikich ptaków trwają przygotowania do wizyty komisji, która ma zadecydować o przyznaniu dalszych funduszy. Zapracowana Sylwia musi zająć się nowym pacjentem - psem, którego znalazł Dawid. Po wyjeździe artysty do Warszawy Gama zostaje w lecznicy pod opieką Kubus.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: