SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon online odcinek 55 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 5 sezon online odcinek 55 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

18.12.2016, godz. 19:59
Blondynka 5 sezon. Sylwia Kubus (Natalia Rybicka)
Sylwia powróci do nas w koljenym sezonie "Blondynki". foto:

"Blondynka" 5 sezon odcinek 55 (odc. 3) "Upadek" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 55 w TVP1 w niedzielę, 18.12.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 55 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka" odcinek 55 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 3 sezon 5 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 55 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 5 sezon odcinek 3 (odc. 55) - streszczenie, co się wydarzy?

Po upadku z konia Sylwia (Natalia Rybicka) traci przytomność. Na miejscu zjawia się Kizior (Marcin Sztabiński), ale przepędza go Dawid. Gdy Kubus odzyskuje przytomność, policzkuje kompozytora. Dawid pyta Auguścikową, czy jest w okolicy do kupienia dom lub siedlisko. Leśniczyna proponuje, by zainteresował się domem weselnym Traczyka (Andrzej Grabowski).

Tymczasem Samanta, Oksana (Olga Sumska) i Natasza witają wójta, który wyszedł z aresztu. Nie postawiono mu żadnych zarzutów. Jego gospodarstwo jest w kiepskim stanie. Gdy Traczyk stwierdza, że ludzie dzielą się na tutejszych i obcych, których trzeba przepędzić, dotknięta jego słowami Oksana wyprowadza się z córką do Sylwii i Jagny (Magdalena Schejbal). Pracownicy lecznicy i wójt Traczyk świętują narodziny syna Majki, Arnolda (Tomasz Borkowski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: