SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 5 sezon. Co się wydarzy? Natalia Rybicka jako nowa Sylwia Kubus

Blondynka 5 sezon. Co się wydarzy? Natalia Rybicka jako nowa Sylwia Kubus

28.11.2016, godz. 15:00
Miło, uroczo ciekawie
foto:

Już w niedzielę 4.12.2016 na antenie TVP1 zobaczymy premierowy odcinek 5 serii "Blondynki". Co się wydarzy? Tym razem w roli Sylwii Kubus zobaczymy Natalię Rybicką. W życiu pani weterynarz będzie się wiele działo - miłosne rozterki i zawodowe wyzwania. Sprawdźcie, co dokładnie wydarzy się w 1 odcinku "Blondynki"5.

"Blondynka" 5 sezon nowe odcinki od 4.12.2016, o godzinie 20.30 w TVP1

Rusza 5 sezon "Blondynki"! Do emisji trafią odcinki kręcone latem, a w roli uroczej – trzeciej (!) już – Sylwii Kubus, pojawi się Natalia Rybicka. Czy widzom spodoba się jej interpretacja głównej bohaterki? Fani seriali dobrze znają aktorkę z roli Anety w "Na dobre i na złe". Oby tym razem jej bohaterka zyskała większą sympatię wśród widzów.

Zobacz: Blondynka 5 sezon. Ślub Jasiuni i doktora Fusa - ZDJĘCIA

Co się wydarzy w 1 odcinku "Blondynki"5? Streszczenie:

Sylwia i Marcin śpieszą się do kościoła na ślub doktora Fusa i Jasiuni. Zjawiają się spóźnieni na ceremonii. Do Majaków przyjeżdża Eva Luna, która chce spotkać się z bratankiem pana młodego. Razem z nią pojawia się Dawid Springer - kompozytor szukający na Podlasiu inspiracji i wytchnienia. Artysta zamieszkuje w leśniczówce u Auguścików. Ksiądz Błażejczyk zaprasza do Majaków dwie rodziny uchodźców. Z powodu jednak nieporozumienia dowodzony przez Maneja oddział paramilitarny odsyła ich z powrotem, nim dotrą na uroczyste powitanie przygotowane przed domem Dalmaty. Eva Luna wyznaje Sylwii, że jest w ciąży z Marcinem. Lekarka wie, że to koniec związku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: