SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon. Premiera nowych odcinków Blondynki w niedzielę, 6.12.2015

Blondynka 4 sezon. Premiera nowych odcinków Blondynki w niedzielę, 6.12.2015

29.11.2015, godz. 20:00
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA

"Blondynka" wraca na antenę TVP1 po rocznej przerwie! W niedzielę, 6.12.2015, o godz. 20.25 premiera 4 sezonu "Blondynki", który w zimowej ramówce Jedynki zajmie miejsce "Dziewczyn ze Lwowa". Joanna Moro ponownie wcieli się w postać weterniarz Sylwii Kubus ze wsi Majaki. Ale w obsadzie 4 serii "Blondynki" pojawią się także Krystian Wieczorek i Ewa Kasprzyk.

"Blondynka" 4 sezon odcinek 1 (odc. 40) - niedziela, 6.12.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Akcja 4 sezonu "Blondynki" toczy się rok po ostatnich wydarzeniach. Związek Sylwii Kubus i fotografa Krisa Roja (Mariusz Ostrowski) staje pod znakiem zapytania. Zakochani chcą remontować dom niedaleko lecznicy, ale Kris jest ciągle w rozjazdach. Antek (
Aleksander Maliszewski) tęskni za ojcem.

Przeczytaj: Blondynka 4 sezon. Krystian Wieczorek w Blondynce będzie miał romans z Jagną

W 4 serii "Blondynki" w Majakach pojawia się Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) - starosta z Tomaszyc. Chce wprowadzić Majaki do Europy budując na obrzeżach Rezerwatu skansen i ośrodek turystyki ptasiej. Izabela jest dawną przyjaciółką doktora Jana Fusa (Krzysztof Gosztyła).

Do wsi przybywa też Andrzej Błażejczyk  Krystian Wieczorek), bratanek księdza Błażejczyka (Olaf Lubaszenko). Andrzej jest historykiem, spisuje historie rodzinne, bo żyje z opracowywania drzew genealogicznych. Tym samym pociągiem na Podlasie wraca Jagna (Magdalena Schejbal), przyjaciółka Sylwii.

Patrz: Blondynka 4 sezon. Ewa Kasprzyk w Blondynce będzie wrogiem Sylwii i rywalką Jasiuni


W nowych odcinkach 4 sezonie "Blondynki" Sylwia będzie matką Antka, oddaną przyjaciółką zaangażowaną w problemy swoich bliskich oraz mieszkańców Majaków, ale będzie także walczyć o swoją miłość. Sprawy uczuciowe pani weterynarz skomplikują się jeszcze bardziej.


Kris nie zda egzaminu na partnera. Sylwia zda sobie sprawę, że nie dojrzał też do roli towarzysza życia ani odpowiedzialnego ojca. Nic więc dziwnego, że pani weterynarz ciężko przeżyje rozstanie. Ale czeka ją nową miłość. W Majakach pojawi się stary znajomy Sylwii, Marcin (Michał Lesień). Czy to zauroczenie pozwoli jej zapomnieć o Krisie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: