SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online ostatni odcinek 52 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online ostatni odcinek 52 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

28.02.2016, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon odc. 52. Sylwia (Joanna Moro), Marcin (Michał Lesień)
Blondynka 4 sezon odc. 52. Sylwia (Joanna Moro), Marcin (Michał Lesień) foto: vod.tvp.pl

"Blondynka" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) "Żyć swoim życiem" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 52 w TVP1 w niedzielę, 28.02.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 52 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka" ostatni odcinek 52 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 13 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 52 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon ostatni odcinek 13 (odc. 52) - streszczenie, co się wydarzy?

Doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) wychodzi ze szpitala. Decyduje się przeprowadzić poważną rozmowę z Jasiunią (Izabela Dąbrowska) o ich relacji.

Manej (Tomasz Borkowski) po zwolnieniu z aresztu zastaje w domu i swojej firmie spore zmiany. Pula Hula (Krzysztof Kiersznowski) uporczywie poszukuje kandydatki na żonę w internecie. Nadal wierzy, że portale randkowe pomogą mu znaleźć drugą połówkę.

Afera wokół inwestycji na terenie rezerwatu zatacza coraz szersze kręgi. Wójt Traczyk (Andrzej Grabowski) w końcu zbiera się na odwagę i oświadcza się Oksanie (Olga Sumska). Tymczasem trwa policyjne śledztwo w sprawie narkotyków, które zostały znalezione w schronisku dla psów.

Marcin (Michał Lesień) chce zostać w Majakach. Pyta stryja, czy przyjmie go z powrotem do pracy. Doktor tłumaczy, że lecznicą kieruje teraz Sylwia (Joanna Moro) i to do niej należy decyzja. Jakiś czas później mężczyzna i jego dawna ukochana wybierają się razem na konną przejażdżkę

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: