SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online odcinek 50 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online odcinek 50 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

14.02.2016, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA

"Blondynka" 4 sezon odcinek 50 (odc. 11) "Ujawnione tajemnice" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 50 w TVP1 w niedzielę, 14.02.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 50 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka" odcinek 50 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 11 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 50 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon odcinek 11 (odc. 50) - streszczenie:

Po upadku z drabiny Fus (Krzysztof Gosztyła) przebywa nieprzytomny w szpitalu. Na wieść o tym Jasiunia(Izabela Dąbrowska) decyduje się niezwłocznie go odwiedzić. Do stryja przyjeżdża też Marcin (Michał Lesień). Mieszkańcy Majaków martwią się stanem zdrowia doktora.

Tymczasem rusza budowa skansenu, co niepokoi Auguścika (Krzysztof Pluskota), Partykę (Marian Dziędziel) i Sylwię Kubus, którym nie podobają się prace bez odpowiednich zezwoleń.

Ksiądz Błażejczyk (Olaf Lubaszenko) dowiaduje się od Romuzgi, że w miejscu budowy zakopane są tajemnicze skarby. Pula Hula (Krzysztof Kiersznowski) otrzymuje pierwsze oferty z portalu randkowego. Manej (Tomasz Borkowski) wysyła Bodzia i Romka z transportem trumien na Wschód. Nieoczekiwanie niedługo później w jego zakładzie zjawiają się policjanci i funkcjonariusze straży granicznej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: