SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online odcinek 48 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online odcinek 48 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

31.01.2016, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA

"Blondynka" 4 sezon odcinek 48 (odc. 9) "Casting" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 48 w TVP1 w niedzielę, 31.01.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 48 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka"odcinek 48 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 9 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 48 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon odcinek 9 (odc. 48) - streszczenie:


Bliscy i przyjaciele z Majaków boleśnie odczuwają nieobecność Jasiuni (Izabela Dąbrowska). Dręczony wyrzutami sumienia Fus (Krzysztof Gosztyła) bezskutecznie szuka gospodyni.

Tymczasem na wieś przyjeżdża były komandos Bodzio (Michał Czernecki), kolega Maneja (Tomasz Borkowski) i Ryśka Wencla, poległego męża Joanny (Magdalena Czajkowska). Mężczyzna zatrzymuje się na noc u Pawełka i Teresy (Anna Smołowik). Pula Hula (Krzysztof Kiersznowski) postanawia raz jeszcze spróbować znaleźć żonę.

Jagna (Magdalena Schejbal) i Sylwia (Joanna Moro) pomagają mu założyć konto na portalu randkowym. Wójt (Andrzej Grabowski) decyduje się powiedzieć Oksanie (Olga Sumska) o swoich uczuciach.

Paweł (Sławomir Zapała) zaczyna zajmować się hodowlą psów rasowych. Pewnego dnia zauważa, że z jego czworonogami dzieje się coś dziwnego. Do lecznicy niespodziewanie przyjeżdża Marcin (Michał Lesień).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: