SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online odcinek 45 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online odcinek 45 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

10.01.2016, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro), Jagna (Magdalena Schejbal), starostowa (Ewa Kasprzyk)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro), Jagna (Magdalena Schejbal), starostowa (Ewa Kasprzyk) foto: AKPA

"Blondynka" 4 sezon odcinek 45 (odc. 6) "Gotowy na wszystko" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 45 w TVP1 w niedzielę, 10.01.2016, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 45 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka"odcinek 45 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 6 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 45 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon odcinek 6 (odc. 45) - streszczenie:

Mieszkańcy Majaków przygotowują się na wizytę pielgrzymki podążającej do klasztoru na Przekropnej Górce. Wierni docierają do leśniczówki. Okazuje się, że wśród nich jest dawna znajoma Auguścika.

Nieoczekiwane spotkanie wywołuje spory zamęt w spokojnym do tej pory życiu leśniczego. Jagna coraz więcej czasu spędza z Andrzejem. Partyka, któremu agencja rolna nie przedłużyła umowy dzierżawy łąki, próbuje dochodzić swoich praw u wójta.

Tymczasem Izabela odwiedza Fusa. W trakcie wizyty zostaje użądlona przez pszczołę i doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Doktor, Sylwia i Jagna przewożą ją do szpitala w Tomaszycach. Później starosta na własne życzenie opuszcza placówkę medyczną. Rusza na spotkanie z biskupem Jaskółą, by wymóc na nim karę dla księdza Błażejczyka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: