SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online odcinek 41 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online odcinek 41 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

13.12.2015, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA

"Blondynka" 4 sezon odcinek 41 (odc. 2) "Nocne rozmowy" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 41 w TVP1 w niedzielę, 13.12.2015, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 41 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka"odcinek 41 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 2 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 41 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon odcinek 2 (odc. 41) - streszczenie:

Auguścik (Krzysztof Pluskota) przegania kłusownika, który usiłował schwytać w pułapkę sokoła. Ptak ze złamanym skrzydłem trafia do lecznicy, gdzie zajmuje się nim doktor Fus (Krzysztof Gosztyła). Pomaga mu Antek (Aleksander Maliszewski). Kris (Mariusz Ostrowski) wraca z Londynu do Majaków. Oświadcza Sylwii (Joanna Moro), że musi znowu wyjechać.

Wójt (Andrzej Grabowski) podejmuje śmielsze próby zbliżenia się do Oksany (Olga Sumska). Jego starania nie przynoszą jednak rezultatu. Traczyk próbuje też wraz z Rychter (Ewa Kasprzyk) przekonać mieszkańców, że nowa inwestycja w okolicach rezerwatu zachęci tysiące turystów.

Ksiądz Błażejczyk (Olaf Lubaszenko) zgadza się, by Jagna (Magdalena Schejbal) odrestaurowała obraz świętego Józefa. Akceptuje też dość niezwykłego modela, który ma użyczyć wizerunku postaci na malowidle.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: