SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon online odcinek 40 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Blondynka 4 sezon online odcinek 40 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

06.12.2015, godz. 18:29
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA

"Blondynka" 4 sezon odcinek 40 (odc. 1) "Nowe rozdanie" online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Blondynka" odc. 40 w TVP1 w niedzielę, 6.12.2015, godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 40 "Blondynki" w internecie, ale płatny. Po emisji serialu  "Blondynka"odcinek 40 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Blondynka" odcinek 1 sezon 4 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Blondynka" odcinek 40 online w internecie na vod.tvp.pl  >>>

"Blondynka" 4 sezon odcinek 1 (odc. 40) - streszczenie:

Minął rok od poprzednich wydarzeń. Sylwia (Joanna Moro) i Kris (Mariusz Ostrowski) planują remont domu niedaleko lecznicy. Zadania nie ułatwiają jednak obowiązki mężczyzny, przez które ciągle wyjeżdża. Antek (Aleksander Maliszewski) tęskni za ojcem.

W Majakach pojawia się starosta z Tomaszyc, Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk), która chce w okolicach rezerwatu wybudować skansen i ośrodek ptasiej turystyki. Wójt (Andrzej Grabowski) ochoczo przystępuje do realizacji planów władzy powiatowej, nie zważając na zdanie mieszkańców. Liczy, że jego postawa zapewni mu awans i uznanie w oczach Oksany (Olga Sumska).

Jasiunia (Izabela Dąbrowska) czeka na spełnienie obietnicy przez doktora. Fus (Krzysztof Gosztyła) unika jednak odpowiedzialności. Do księdza Błażejczyka (Olaf Lubaszenko) przyjeżdża bratanek Andrzej (Krystian Wieczorek), historyk, który żyje z opracowywania drzew genealogicznych. Na Podlasie wraca także Jagna (Magdalena Schejbal).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: