SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon. Krystian Wieczorek w Blondynce jako historyk Andrzej. Rozkocha w sobie Jagnę?

Blondynka 4 sezon. Krystian Wieczorek w Blondynce jako historyk Andrzej. Rozkocha w sobie Jagnę?

20.12.2015, godz. 18:20
Blondynka 4 sezon. Andrzej Błażejczyk (Krystian Wieczorek), Jagna (Magdalena Schejbal)
Blondynka 4 sezon. Andrzej Błażejczyk (Krystian Wieczorek), Jagna (Magdalena Schejbal) foto: AKPA

Krystian Wieczorek pojawił się w serialu "Blondynka" w premierowym odcinku 4 sezonu i zostanie w Majakach na dłużej. Jako historyk Andrzej Błażejczyk sprawi, że serce Jagny (Magdalena Schejbal) zabije mocniej. Krystian Wieczorek ujawnia, że bohater z "Blondynki" to typ nieśmiałego, zamkniętego w sobie romantyka, który wyglądem przypomina Indianę Jonesa.

W 4 sezonie "Blondynki" widzowie będą świadkami nowego romansu w Majakach. Między Jagną a Andrzejem, bratankiem księdza Błażejczyka (Olaf Lubszenko) narodzi się uczucie. Już pierwsze spotaknie tej dwójki bohaterów na dworcu kolejowym w Majakach wskazywało, że połączyło ich przeznaczenie.

Przeczytaj: Blondynka 4 sezon. Joanna Moro zdradza co z Sylwią i Krisem

Na stacji kolejowej w Majakach poznaje Jagnę (Magdalena Schejbal). Andrzej z hukiem wypadł z pociągu, rozsypały mu się książki, dokumenty i zdjęcia. Jagna pomogła mu je pozbierać. Ta sytuacja zbliżyła ich do siebie. Ta znajomość będzie się rozwijać w kolejnych odcinkach 4 sezonu "Blondynki".

Krystian Wieczorek w roli Andrzeja z "Blondynki" pokazuje się z zupełnie innej strony. Do tej pory widzowie znali go jako pewnego siebie prawnika, uwodziciela Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość".

Patrz: Blondynka 4 sezon. Ewa Kasprzyk w Blondynce będzie wrogiem Sylwii i rywalką Jasiuni

Jego bohater w "Blondynce" to nieśmiały, nawet staroświecki historyk, który zarabia na życie tworząc  , tworząc na zamówienie drzewa genealogiczne. - Dobrze się czuje w towarzystwie starszych osób, z którymi spotyka się w związku ze swoją pracą - powiedział Wieczorek w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

- Motocykl dodaje mojemu bohaterowi charakteru. Andrzej jest takim duchem podróżującym - jego cały dobytek mieści się w plecaku. Motocykl, który sprawił sobie w Majakach, to chyba największy majątek, jaki posiada - dodał aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: