SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka 4 sezon. Krystian Wieczorek i Ewa Kasprzyk w Blondynce. Kim są nowi bohaterowie?

Blondynka 4 sezon. Krystian Wieczorek i Ewa Kasprzyk w Blondynce. Kim są nowi bohaterowie?

06.12.2015, godz. 19:18
Blondynka 4 sezon. Andrzej Błażejczyk (Krystian Wieczorek), Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk)
Blondynka 4 sezon. Andrzej Błażejczyk (Krystian Wieczorek), Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) foto: AKPA

Obsada serialu "Blondynka" rośnie w siłę. W 4 sezonie "Blondynki" pojawiają się nowi bohaterowie, których zagrają Krystian Wieczorek i Ewa Kasprzyk. Już w 40 odcinku "Blondynki", czyli pierwszym nowej serii do Majaków przybywają Andrzej Błażejczyk, bratanek księdza (Olaf Lubaszenko) i starosta Izabela Rychter. Ich pojawienie się we wsi poważnie skomplikuje losy niektórych mieszkańców.

"Blondynka" 4 odcinek 40 (odc. 1) - niedziela, 6.12.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Krystian Wieczorek i Ewa Kasprzyk dołączają do obsady "Blondynki" już w 40 odcinku serialu. Kim są nowi bohaterowie w "Blondynce"? Jak wpłyną na losy innych mieszkańców Majaków? Ich wątki zapowiadają się intrygująco, bo w grę wchodzić będą nie tylko intrygi, ale także miłość.

Zobacz: Blondynka 4 sezon online odcinek 40 za darmo w internecie

Izabela Rychter, w tej roli Ewa Kasprzyk, to starosta z Tomaszyc, która pojawia się w Majakach, bo chce w okolicach rezerwatu "Trzecie Bagno" wybudować skansen i ośrodek ptasiej turystyki. Ale Izabela to także dawna bliska przyjaciółka doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła). Jako kobieta ambitna, świadoma swojej władzy nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój cel.

Andrzej Blążejczyk, czyli Krystian Wieczorek, w "Blondynce" wciela się w postać bratanka księdza Błażejczyka. Z zawodu jest historykiem, który żyje z opracowywania drzew genealogicznych. To nie tylko inteligentny, ale i czarujący i nieco tajemniczy mężczyzna, który od razu po przyjeździe na Podlasie rozkochuje w sobie Jagnę (Magdalena Schejbal).

Przeczytaj: Blondynka 4 sezon. Sylwia i Kris na zakręcie

Andrzej to romantyk, który jeździ na motorze, nosi kapelusz jak Indiana Jones. Do pierwszego spotkania Andrzeja i Jagny dochodzi na stacji kolejowej w Majakach.

Bratanek księdza zalicza bardzo efektowne wyjście z pociągu. Wypada mu mnóstwo kartek i książek i to właśnie sprawi, że Jagna z miejsca zwróci na niego uwagę. Znajomość rozwija jednak dopiero w kościele gdzie ksiądz przedstawia Andrzeja przyjaciółce Sylwii (Joanna Moro).

W 4 sezonie "Blondynki" zagrają też Anna Milewska, która jako babcia Andrzeja będzie wspierać jego związek z Jagną oraz Michał Czernecki jako Bodzio zachwieje życiem wielu mieszkańców Majaków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: