SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Reakcja widzów po premierze serialu "Belle Epoque"

Belle Epoque. Reakcja widzów po premierze serialu "Belle Epoque"

12.02.2017, godz. 20:00
Belle Epoque odc 2, Jan (Paweł Małaszyński)
Belle Epoque odc 2, Jan (Paweł Małaszyński) foto: x-news

W Krakowie 10 lutego odbyła się premiera serialu "Belle Epoque" na której zagościli aktorzy oraz inne osobistości. Odbyła się również emisja pierwszych dwóch odcinków. Jak na nowy serial TVN, "Belle Epoque" zareagowli widzowie?

"Belle Epoque" odcinek 1 już 15 lutego o godzinie 21.30 w TVN

Na premierze serialu "Belle Epoque" zjawiła się obsada produkcji, więc oczywiście nie mogło zabraknąć również dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Aktorzy opowiadali o swoich wrażeniach po emisji dwóch odcinków "Belle Epoque", co sądząc po wypowiedzi Pawła Małaszyńskiego, było dla nich nieco stresujące - w końcu taka produkcja jest raczej czymś niespotykanym w Polsce... co równa się z ryzykiem!

- Obejrzeliśmy dwa odcinki pod rząd i wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Mam taki trochę mętlik w głowie. Ciężka praca przez pięć miesięcy, dzisiaj oddaliśmy małej grupie publiczności "Belle Epoque" i ocena należy do nich - mówi Paweł Małaszyński w wywiadzie.

Zobacz: Belle Epoque. Olaf Lubaszenko zrzucił 50 kg!

- Czułam reakcje, które świadczyły  o tym, że widzowie też łapią konwencję, że wyczuwają mały dowcip, pewnego rodzaju grę, też z konwencją; ale przede wszystkim była cisza, taka zaciekawiona cisza, chciałabym tak o niej myśleć. Czyli zaintrygowana widownia oglądała coś, co ją wciąga, ciekawi i, co mam nadzieję, chcą oglądać dalej - ta wypowiedź Magdaleny Cieleckiej również sugeruje, że aktorka grająca jedną z głównych ról w "Belle Epoque" miała chwile zwątpienia na planie i podczas premiery.

Przeczytaj: Belle Epoque. Kuba Wojewódzki gwałcicielem w nowym serialu TVN

Jednakże z reakcji widzów i obserwacje aktorów możemy śmiało wywnioskować, że "Belle Epoque" faktycznie okaże się być hitem wśród polskich pasjonatów seriali! Kto wie, może nawet na szerszą skalę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: