SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Paweł Małaszyński opowiada o nowej roli - WIDEO

Belle Epoque. Paweł Małaszyński opowiada o nowej roli - WIDEO

22.11.2016, godz. 13:00
Belle Epoque, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka
Belle Epoque, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka foto: x-news

Paweł Małaszyński w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" co nieco na temat swojej roli w nowym serialu stacji telewizyjnej TVN. "Belle Epoque" to serial historyczny, który ruszy już wiosną 2017 roku, a Paweł Małaszyński zagra w nim główną rolę! Jakie wrażenie wywiera na nim produkcja "Belle Epoque"?

Serial "Belle Epoque" już wiosną 2017 w TVN!

Dla Pawła Małaszyńskiego udział w kręceniu serialu "Belle Epoque" to zupełnie nowe doświadczenie. Jeszcze nigdy aktor nie miał do czynienia z produkcją usytuowaną w czasie ponad wiek wstecz, w 1905 roku. Chociaż Paweł Małaszyński na planie czuje sie bardzo dobrze, to mówi, że to ogromna odpowiedzialność odgrywać główną rolę w serialu TVN.

Zobacz: Belfer. Wiemy, kto zabił Asię Walewską! Zabójcą jest...

Aktor zdradza również szczegóły wizualne serialu "Belle Epoque" - kostiumografia, charakteryzacja, lokacja - wszystko jest dopięte na ostatni guzik!

U boku Pawła Małaszyńskiego w nowym serialu TVN "Belle Epoque" zobaczymy również Magdalenę Cielecką, z którą aktor miał już przyjemność współpracować na planie serialu "Magda M.". Tym razem również połączy ich uczucie - ale tym razem nie będą małżeństwem. W serialu historycznym Paweł Małaszyński i Magdalena Cielecka wprowadzą wątek niespełnionej miłości.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: