SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Olaf Lubaszenko zrzucił 50 kg!

Belle Epoque. Olaf Lubaszenko zrzucił 50 kg!

11.02.2017, godz. 02:00
OLAF LUBASZENKO
OLAF LUBASZENKO foto:

Nareszcie! Olaf Lubaszenko (49 l.) wraca do formy sprzed lat. Jak dowiedział się "Super Express", aktor w ostatnich miesiącach schudł już ponad 50 kilogramów i odzyskał radość życia. Motywacją dla niego była ukochana Hanna i nowa rola w serialu "Belle Epoque", który będzie miał premierę 15 lutego w TVN.

"Belle Epoque" premiera 15 lutego 2017, o godz. 21.30 w TVN

Problemy aktora z nadwagą zaczęły się kilka lat temu. Najpierw z ich powodu stracił miejsce w reprezentacji artystów polskich w piłce nożnej, a później role w filmach i serialach. Utrata pracy i przyjaciół wpędziły go w depresję. Wśród osób, które zawsze trwały przy Lubaszence, jest na szczęście jego narzeczona, Hanna. To za jej sprawą Olaf postanowił wziąć się w garść i wrócić do aktorstwa. Po serialu "Strażacy" przyszło kolejne wyzwanie aktorskie - tym razem poważna rola w kostiumowej produkcji TVN.

Zobacz: Belle Epoque. Kuba Wojewódzki gwałcicielem w nowym serialu TVN

- Olaf poczuł się zmotywowany, kiedy dostał rolę w "Belle Epoque". Ucieszył się ogromnie, że znów wraca do gry, i wziął się za siebie. Teraz lepiej się czuje, ma mnóstwo energii, więc z zapałem rzucił się w wir pracy. Odzyskał radość życia - mówi jego znajoma. Co więcej, Lubaszenko zajął się także reżyserią spektakli teatralnych. Oby tak dalej, trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: