SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque, odcinek 7: Pogrzeb Misi

Belle Epoque, odcinek 7: Pogrzeb Misi

29.03.2017, godz. 19:00
Belle Epoque odcinek 7, Pogrzeb Misi (Weronika Rosati)
Belle Epoque odcinek 7, Pogrzeb Misi (Weronika Rosati) foto:

W 7 odcinku "Belle Epogue" bliscy pożegnają Misię (Weronika Rosati), która popełniła samobójstwo. Przyjaciółka Kornelii (Magdalena Cielecka) była zamieszana w miejscowe porachunki? Według Jana (Paweł Małaszyński) brunetka skrywała zbyt wiele sekretów, by to udźwignąć. Co wydarzy się w nowym odcinku "Belle Epoque" w TVN?

"Belle Epoque" odcinek 7 w środę 29.03.2017, o godz. 21.30 w TVN

W 6 odcinku "Belle Epoque" fani serialu przeżyli szok, gdy Misia popełniła samobójstwo. Przyjaciółka Kornelii powiesiła się, a Jan znalazł ją już martwą. Kobieta była zamieszana w miejscowe przestępstwa i skrywała wiele tajemnic. Najwyraźniej tego nie zniosła...

Zobacz: Wszystkie odcinki "Belle Epoque" za darmo ONLINE

W 7 odcinku "Belle Epoque" bliscy Misi spotkają się na cmentarzu, by ją porzegnać. Na pogrzebie pojawi się także Jan, który nigdy nie pałał sympatią do brunetki. Tymczasem Konstancja będzie w rozpaczy po tragicznej śmierci koleżanki.

Morawiecka obwinia siebie oraz ukochanego, gdyż jest przekonana, że to jego pojawienie się było powodem, dla którego jej przyjaciółka targnęła się na swoje życie. Relacje Jana z Konstancją ulegają ochłodzeniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: