SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Belle Epoque odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

29.03.2017, godz. 19:59
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto: x-news

"Belle Epoque" online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Belle Epoque" odcinek 7 w TVN w środę, 29.03.2017, o godz. 21.30."Belle Epoque" online odcinek 7 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Belle Epoque" odcinek 7 online za darmo na player.pl >>>

"Belle Epoque" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Jedna z największych gwiazd boksu, Wiktor Pronobis (Cezary Pazura), stacza we Lwowie swoją ostatnią walkę. Gdy mężczyzna daje z siebie wszystko na ringu, zostaje porwany jego kilkumiesięczny synek - Antoś. Uprowadzenie niewinnego dziecka wstrząsa opinią publiczną. Zespół Jelinka pracuje pod ogromną presją. Jan (Paweł Małaszyński) wnioskuje, że porwania dokonała osoba, która doskonale znała każdy kąt rezydencji boksera. W cieniu podejrzeń znajduje się służba. Kilkanaście godzin po porwaniu do majętnej rodziny zgłasza się porywacz z żądaniem okupu. Ogromną sumę, której domaga się przestępca, udaje się zebrać dzięki pomocy zamożnego teścia Pronobisa. Niestety nie udaje się schwytać porywacza.

Jelinek, dzięki namowom rodzeństwa Skarżyńskich, zgadza się, po raz pierwszy w historii komisariatu, skorzystać z pomocy psa tropiącego. Sprowadzony z Ostrawy zwierzak dokonuje makabrycznego odkrycia, które zmienia kierunek śledztwa. Jan próbuje bezskutecznie pocieszyć Konstancję (Magdalena Cielecka), która rozpacza po tragicznej śmierci Misi (Weronika Rosati). Morawiecka obwinia siebie oraz ukochanego, gdyż jest przekonana, że to jego pojawienie się było powodem, dla którego jej przyjaciółka targnęła się na swoje życie. Relacje Jana z Konstancją ulegają ochłodzeniu. Edigey-Korycki, ku uciesze Mili, wraca do Ypsylonu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: