SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Belle Epoque odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

22.03.2017, godz. 19:59
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto: x-news

"Belle Epoque" online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Belle Epoque" odcinek 6 w TVN w środę, 22.03.2017, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 6 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Belle Epoque" odcinek 6 online za darmo na player.pl >>>

"Belle Epoque" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Do szpitala miejskiego zostaje przywieziony mężczyzna, którego nie udaje się jednak uratować. Tuż przed śmiercią pacjent wspomina niejakiego Adolfa. Sprawę prowadzi zespół śledczych komisarza Jelinka. Jan (Paweł Małaczyńsk) przesłuchuje świadków i odkrywa, że mężczyznę przeniesiono z parku, który znajduje się niedaleko targu. Henryk (Eryk Lubos) przeprowadza sekcję - ofiara została uderzona w głowę ciężkim przedmiotem, a w jej ranach była krew innej osoby.

Policjanci prowadzą działania operacyjne wokół targu. Udaje im się ustalić, że wcześniej doszło tam do wielu zaginięć. Odtąd funkcjonariusze poszukują Adolfa, o którym mówił zmarły. Edigey-Korycki wciąż prowadzi swoje prywatne śledztwo. Nieoczekiwanie otrzymuje wsparcie od Mili (Vanessa Aleksander). Kobieta naraża się tym samym na ogromne ryzyko. Później Jan, mimo niechęci, spotyka się z Misią (Weronika Rosati). Intuicja podpowiada mu, że skrywa ona wiele sekretów. Na miejscu spotkania zastaje przerażający widok.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: