SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Belle Epoque odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

22.02.2017, godz. 19:59
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto:

"Belle Epoque" online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Belle Epoque" odcinek 3 w TVN w środę, 1.03.2017, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 3 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Belle Epoque" odcinek 3 online za darmo na player.pl >>>

"Belle Epoque" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzy?

W ubogiej dzielnicy Krakowa, na Kleparzu, dochodzi do pożaru, w wyniku którego prawie całkowitemu spaleniu ulega drewniany dom. Podczas akcji strażaków z płonącego budynku udaje się wydobyć martwą kobietę. Rodzeństwo Skarżyńskich przeprowadza sekcję. Wkrótce okazuje się, że ofiara nazywała się Marcelina Ilnicka i pół roku wcześniej urodziła córkę, Ewę.

Jan (Paweł Małaszyński) podejrzewa, że mogło dojść do zabójstwa. Gdy śledczy wracają na miejsce pożaru, w zgliszczach odkrywają zbiorowy grób niemowląt. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Tymczasem Edigey-Korycki wciąż myśli o tym, czego dowiedział się od Mili o swojej dawnej ukochanej. Z ukrycia obserwuje dom Konstancji i zauważa jej bliską relację z Misią. Mężczyzna spotyka się też z tajemniczym antykwariuszem. Posiada on broń, której przed laty używali w pojedynku z Lucjanem. Nowe informacje stawiają pod znakiem zapytania dotychczasową wersję wydarzeń. Nieoczekiwanie Jana odwiedza Konstancja (Magdalena Cielecka).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: