SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque, odcinek 10: Śmierć w finale Belle Epoque. Konstancja zastrzeli Jana

Belle Epoque, odcinek 10: Śmierć w finale Belle Epoque. Konstancja zastrzeli Jana

19.04.2017, godz. 21:35
Belle Epoque odcinek 10, Jan (Paweł Małaszyński)
Belle Epoque odcinek 10, Jan (Paweł Małaszyński) foto:

Śmierć w finale "Belle Epoque". Tym razem ofiarą będzie sam Jan Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński), który umrze z rąk swojej narzeczonej! Konstancja (Magdalena Cielecka) okaże się tajną agentką ściśle współpracującą z Iwanowem. Gdy w 10 odcinku "Belle Epoque" panowie staną twarzą w twarz i Jan pozna prawdę, przyszła panna młoda zastrzeli ich obu i ucieknie. Co dokładnie wydarzy się w ostatnim odcinku "Belle Epoque"? Czy Jan umrze w "Belle Epoque"? Zaskakujący finał!

"Belle Epoque" OSTATNI 10 odcinek w środę 19.04.2017, o godz. 21.30 w TVN

W 10 odcinku "Belle Epoqe" Jan będzie prowadzić sprawę zabójstwa Morawieckiego, w którą jak się okaże, jest zamieszana także Konstancja. Kobieta, która wkrótce ma zostać jego żoną, wyzna mu całą prawdę na temat swojej współpracy ze szpiegami, ale nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji.

Dwa miesiące później zakochani będą mieli spotkać się na ślubnym kobiercu, ale wtedy wydarzy się dramat. Korycki czekając na ukochaną przed ołtarzem otworzy tajemniczą kopertę, w której będzie ślubne zdjęcie Konstancji i Iwanowa. Dopiero wtedy Jan zorientuje się, jak wiele ukrywa przed nim ukochana.

Przeczytaj też: Belle Epoque, odcinek 10: Wielki finał sezonu. Co się wydarzy w ostatnim odcinku Belle Epoque?

"Czekam w zakrystii" będzie brzmiał napis na kopercie. Jan pójdzie tam by stanąć twarzą w twarz z Iwanowem.
-Tak naprawdę chce się pan dowiedzieć, nie kim ja jestem, ale kim jest Konstancja Morawiecka. Czy agentką jak ja? Czy współpracownicą jak panna Misia? A może zwykłą...
- przerwie mu strzał w klatkę piersiową.

To Konstancja wymierzy sprawiedliwość. Chwilę później strzał padnie w kierunku Jana. Mężczyzna osunie się na ziemię i tak właśnie zakończy się 1 sezon "Belle Epoque". Czy to znaczy, że to koniec serialu i nie będzie nowych odcinków jesienią 2017? Główny bohater ginie w finałowej scenie "Belle Epoque"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: