SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque, odcinek 10: Konstancja i Jan wezmą ślub w ostatnim odcinku Belle Epoque?

Belle Epoque, odcinek 10: Konstancja i Jan wezmą ślub w ostatnim odcinku Belle Epoque?

19.04.2017, godz. 11:28
Belle Epoque odcinek 10, Konstancja (Magdalena Cielecka)
Belle Epoque odcinek 10, Konstancja (Magdalena Cielecka) foto:

Ostatni odcinek "Belle Epoque" już za tydzień, w środę (19.04.2017). Co się wydarzy w 10 odcinku "Belle Epoque" w TVN? Czy ślub Konstancji (Magdalena Cielecka) i Jana (Paweł Małaszyński) dojdzie do skutku? Tuż przed ceremonią, Edigey-Korycki zorientuje się, że wybranka jego życia może być zamieszana w morderstwo Mrozowskiego (Robert Gonera)!

"Belle Epoque" OSTATNI 10 odcinek w środę 19.04.2017, o godz. 21.30 w TVN

W ostatnim (10) odcinku "Belle Epoque" właściciel kamienicy, w której znajduje się antykwariat, znajduje zwłoki Mrozowskiego. Mężczyzna znający szczegóły pojedynku Jana z Lucjanem został zastrzelony. Na miejscu zdarzenia policjanci znajdują unikalny kolczyk.

Przypominamy: Belle Epoque, odcinek 8: Jan poprosi Konstancję o rękę

Świadek zeznaje, że w noc poprzedzającą zabójstwo pod budynek zajechała dorożka. Wysiadła z niej piękna, elegancka kobieta. Sekcja zwłok ujawnia narzędzie zbrodni - mały damski pistolet.

Tymczasem w 10 odcinku "Belle Epoque" Jan i Konstancja mają uczestniczyć w naukach przedmałżeńskich. Edigey-Korycki zauważa, że jego ukochana ma pojedynczy kolczyk, który jest identyczny jak ten znaleziony na miejscu zbrodni. Zaczyna podejrzewać Konstancję.

Przeczytaj też: Belle Epoque, odcinek 10: Wielki finał sezonu. Co się wydarzy w ostatnim odcinku Belle Epoque?

Tuż przed ślubem Jelinek (Olaf Lubaszenko) pokazuje przyszłemu nowożeńcowi list dotyczący zabójcy Mrozowskiego, a jego autor wskazuje na Morawiecką. Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin do Jana podchodzi chłopiec z przesyłką. W zakrystii czekają na niego Rosjanin i Konstancja. Czy ten ślub dojdzie do skutku? A może ukochana Jana trafi za kraty?

Nic podobnego. Cwana Konstancja zamorduje swojego wybranka. Właśnie tak zakończy się "Belle Epoque". Nie spodziewaliście się tego, prawda?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: