SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Belle Epoque odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

15.02.2017, godz. 19:59
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto:

"Belle Epoque" online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Belle Epoque" odcinek 1 w TVN w środę, 15.02.2017, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 1 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Belle Epoque" odcinek 1 online za darmo na player.pl >>>

"Belle Epoque" odcinek 1 - streszczenie, co się wydarzy?

Kraków, 1908 rok. W związku ze śmiercią matki, Aleksandry, po kilkuletniej nieobecności do miasta wraca Jan Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński). Musiał opuścić rodzinne strony w dramatycznych okolicznościach, po pojedynku, w którym zginął brat jego ukochanej, Lucjan. Uznano, że Jan złamał obowiązujące zasady. Został on okrzyknięty mordercą. Tragiczna śmierć arystokraty zakończyła również związek Edigeya-Koryckiego z Konstancją (Magdalena Cielecka).

Teraz mężczyzna chce pożegnać matkę i poznać szczegóły dotyczące jej zabójstwa. Policja podejrzewa motyw rabunkowy, ale do tej teorii nie przystaje jeden szczegół - liść palmy, wycięty na twarzy kobiety. Okazuje się, że identyczny symbol znaleziono też na ciele innej ofiary. W rozwiązaniu zagadki pomaga mu rodzeństwo Skarżyńskich, Henryk (Eryk Lubos) i Weronika (Anna Próchniak), którzy pasjonują się medycyną sądową i z zaangażowaniem wprowadzają innowacyjne, jak na ówczesne czasy, metody prowadzenia śledztwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: