SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. O czym jest nowy serial TVN? Kto zagra w Belle Epoque?

Belle Epoque. O czym jest nowy serial TVN? Kto zagra w Belle Epoque?

11.11.2016, godz. 14:30
Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko
Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko foto:

Nowy serial w TVN! "Belle Epoque" to produkcja o tematyce kryminalno-historyczne, która pojawi się w telewizji wiosną 2017 roku. W "Belle Epoque" w głównych rolach wystąpią między innymi Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka oraz Olaf Lubaszenko. O czym będzie "Belle Epoque" i kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

"Belle Epoque" nowy serial TVN - premiera wiosną 2017 roku

W rolach głównych w "Belle Epoque" wystąpią Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka oraz Olaf Lubaszenko. Pozostaje nam jedynie domyślać się, kto zagra detektywa, a kto czarny charakter. A może będą trzyosobową grupą rozwiązującą zagadki morderstw?

Serial "Belle Epoque" będzie składał się z 10 odcinków o zbrodniach z przełomu XIX i XX wieku. Każdy z odcinków, jak w przypadku wielu zachodnich produkcji, będzie opowiadał o przestępstwie. Skąd kryminał zatem, już wiemy. A co z historycznym aspektem serialu? Otóż postępowanie dochodzeniowe ma odwzorowywać to, które było stosowane półtora wieku temu!

Brzmi interesująco, szczególnie, że akcja "Belle Epoque" ma być osadzona w Krakowie. Przywodzi to na myśl serial o Sherlocku Holmesie, z tym, że w prawdziwie polskim wydaniu. Zdjęcia do "Belle Epoque" mają być kręcone w Warszawie.

Producent, firma Akson Studio Michała Kwiecińskiego, zaproponowała serial stacji TVN. Produkcja trafi na antenę  wiosną 2017 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: