SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Magdalena Cielecka szczerze o roli Konstancji i kobietach tamtych czasów - WIDEO

Belle Epoque. Magdalena Cielecka szczerze o roli Konstancji i kobietach tamtych czasów - WIDEO

15.02.2017, godz. 21:36
Belle Epoque Magdalena Cielecka
Belle Epoque Magdalena Cielecka foto: x-news

Już dosłownie za moment w TVN nastąpi emisja pierwszego odcinka wyczekiwanego serialu "Belle Epoque"! Magdalena Cielecka, grająca w "Belle Epoque" jedną głównych postaci, Konstancję, opowiada o swojej bohaterce oraz o innych kobietach żyjących na początku dwudziestego wieku.

"Belle Epoque" premiera 15 lutego 2017, o godz. 21.30 w TVN

Magdalena Cielecka zdradza szczegóły dotyczące swojej postaci w serialu "Belle Epoque"! Okazuje się, że Konstancja, co zresztą raczej widać po strojach, jest bogatą arystokratką, której niczego nie brakuje. Ma szczęście, ponieważ jak powiedziała aktorka, to nie był najlepszy moment w historii dla płci pięknej:
-  (...) są zapięte w gorset, ten dosłowny i ten metaforyczny, więc nie były to dobre czasy dla kobiet.

Zobacz: Belle Epoque. Olaf Lubaszenko zrzucił 50 kg!

Magdalena Cielecka w wywiadzie dla "TVN" opowiada również o ich sytuacji w społeczeństwie, która, bądźmy szczerzy, nie przedstawiała się zbyt kolorowo:
- (...) nie decydują o sobie w gruncie rzeczy, nie mają prawa wyborczego, nie mogą się kształcić. W zasadzie nie mogą same podróżować! Nie mogą też decydować o sobie, z kim być, kogo poślubić (...)
Czyżby to było również nawiązanie do jej niespełnionej miłości Konstancji z postacią Pawła Małaszyńskiego w serialu "Belle Epoque"? To się dopiero okaże.

Przeczytaj: Belle Epoque. Kuba Wojewódzki gwałcicielem w nowym serialu TVN

Bohaterka Magdaleny Cieleckiej jest w każdym razie nieco lepiej "ustawiona" w drabinie społecznej od przeciętnej obywatelki:
- Jeśli na przykład miały takie szczęście, jak moja bohaterka, czyli urodziły się arystokratkami, no to można powiedzieć, że żyją sobie wygodnym życiem. Mają pomoc, mają służbę, mają pieniądze. Mają dostanie życie, żyją sztuką, chodzą tutaj właśnie po Krakowie, jeżdżą dorożkami. Oddają się życiu towarzyskiemu i uczuciowemu, oczywiście intrygom, różnym plotkom i sensacjom.
Brzmi jak marzenie? Nie do końca: 
- One są w klatce, są w jakiejś takiej pułapce piękna właśnie, swojej pozycji - jak więc Konstancja zamiesza się w historię rozwiązywania zagadek brutalnych morderstw? Zobaczymy już 15 lutego o 21.30 w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: