SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Magdalena Cielecka o przygotowaniach do nowego serialu TVN

Belle Epoque. Magdalena Cielecka o przygotowaniach do nowego serialu TVN

18.01.2017, godz. 12:00
Belle Epoque Magdalena Cielecka
Belle Epoque Magdalena Cielecka foto: x-news

Premiera nowego serialu stacji TVN, "Belle Epoque" zbliża się wielkimi krokami! Już niedługo będziemy mogli obejrzeć na małym ekranie polski serial kostiumowy z gwiazdorską obsadą. Magdalena Cielecka w jednym z wywiadów opowiada o swoich przygotowaniach do odegrania roli w serialu "Belle Epoque", umieszczonym na początku dwudziestego wieku.

Serial "Belle Epoque" 15.02.2017 o godz. 21.30 w TVN

Magdalena Cielecka grająca jedną z głównych ról w nowym serialu stacji telewizyjnej TVN, "Belle Epoque", w wywiadzie opowiada ciekawskim o pracy na planie oraz trudach odegrania roli umieszczonej na osi czasu ponad wiek temu

Okazuje się, że aktorka ma rozsądne podejście do tematu i nie uważa, że uczucia czy też emocje jakoś specjalnie się zmieniły. Mówi, że ludzie pozostają ludźmi pomimo ram czasowych, wieku w którym żyją lub rozwoju technicznego. Klimatu takiej produkcji nadaje strój, czasem słowa i mowa, w końcu język się zmienia, jednakże największą różnicę pomiędzy serialem współczesnym, a historycznym tworzy kostium. Zresztą Magdalena Cielecka mówi, że to największa frajda dla aktora - zagrać w stroju z innej epoki!

Zobacz: Belle Epoque. Paweł Małaszyński opowiada o nowej roli - WIDEO

W innym wywiadzie Magdalena Cielecka mówi o serialu:
- Bardzo mnie to cieszy, że TVN jakoś tak się, odważył? Bo tak to należy chyba nazwać, że przeciera takie szlaki w telewizji, w świecie seriali, tworząc chyba po raz pierwszy w telewizji serial kostiumowy. To się dzieje na początku ubiegłe wieku, 1910 rok, Kraków, Belle Epoque: piękne suknie, dorożki, kapelusze, tiurniury, pojedynki, miłość, morderstwa, sensacja.

Przeczytaj: Belle Epoqe. Kryminał rodem z XIX wieku podbije serca widzów TVN - ZWIASTUN

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: