SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Hit za granicą. Polacy nie docenili "Belle Epoque"?

Belle Epoque. Hit za granicą. Polacy nie docenili "Belle Epoque"?

25.04.2017, godz. 17:30
Belle Epoque odcinek 10, Jan (Paweł Małaszyński)
Belle Epoque odcinek 10, Jan (Paweł Małaszyński) foto: TVN

Serial "Belle Epoque" w Polsce nie został odebrany pozytywnie. Większość widzów TVN ostro skrytykowało produkcję, jednakże w drugiej połowie kwietnia 2017 roku otrzymała ona nagrodę Srebrnego Globu na World Media Festival. To nie koniec! Stacja TVN zaczęła otrzymywać interesujące prpopzycje zza granicy związane z serialem "Belle Epoque".

"Belle Epoque" nagrodzone Srebrnym Globem na World Media Festival

World Media Festival, to wydarzenie organizowane przez intermedia, które zrzesza specjalistów medialnych z całego świata. Wybierane są najlepsze produkcje spośród dostępnych kategorii. Stacja TVN za "Belle Epoque" została nagrodzona Srebrnym Globem w dziale Rozrywka. Podczas wystawiania ocen brano pod uwagę: kreatywność, techniczną jakość wykonania, obraz oraz dźwięk, wiarygodność, przejrzystość i ogólny odbiór produkcji przez widza. Okiem międzynarodowych ekspertów serial "Belle Epoque" zasłużył na srebro...

Zobacz: Belle Epoque. Czy będzie 2 sezon serialu Belle Epoque?

Chociaż "Belle Epoque" w Polsce nie przyjęło się dobrze, to jednak majątek wydany na wyprodukowanie tego serialu kostiumowego raczej się nie zmarnuje - jak donoszą Wirtualnemedia.pl, TVN zaczął dostawać propozycje zza granicy. Stacja po prezentacji w Cannes, na kwietniowych targach branżowych, otrzymała ponoć sporo propozycji na wykupienie praw do emisji "Belle Epoque". Czy w takim wypadku można zasugerować, że TVN podejmie się produkcji drugiego sezonu z myślą o rynku zagranicznym?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: