SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoqe. Kryminał rodem z XIX wieku podbije serca widzów TVN - ZWIASTUN

Belle Epoqe. Kryminał rodem z XIX wieku podbije serca widzów TVN - ZWIASTUN

04.01.2017, godz. 13:00
Belle Epoque, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka
Belle Epoque, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka foto: x-news

W Sękocinie pod Warszawą trwają intensywne prace nad najnowszych serialem TVN - "Belle Epoque". Pierwsza emisja nastąpi dopiero w okolicach wiosny, ale już chodzą głosy, że "Belle Epoque" zawładnie sercami widzów i pobudzi ich wyobraźnię pozwalając się przenieść do Krakowa na przełomie XIX i XX wieku.

"Belle Epoque" nowy serial TVN - premiera wiosną 2017 roku

Już wiemy więcej na temat nowego serialu TVN "Belle Epoque". Kręcony w Sękocinie serial ma niesamowity klimat - kurtyzany w pięknych sukniach kręcące się po przydymionych pokojach, dyskutujący dżentelmeni przy stolikach ubrani w kapelusze typowe dla epoki oraz inni ludzie, o wątpliwej moralności, kręcący się po okolicy.

Zobacz: Belle Epoque. O czym jest nowy serial TVN? Kto zagra w Belle Epoque?

Oprócz świetnego wykonania, strojów, gwiazdorskiej obsady, znajdziemy w serialu "Belle Epoque" równie intrygującą fabułę. Jest bardzo nietypowa, jak na polski "mały ekran". Opowiada o czasach względnego pokoju, rozwoju kulturowego i technicznego. A w tym wszystkim dzieją się tragedie, wyrządzane przez zdegenerowanych kryminalistów, ludzi pozbawionych sumienia. Za przestępstwa popełnione przez takich osobników, lud domagał się zadośćuczynienia i często karani byli ludzie całkowicie niewinni. Wtedy nadchodzi czas, aby pierwsze laboratorium kryminalistyczne wkroczyło do akcji i rozwiązało tajemnice brutalnych morderstw w mieście Kraków.

Zobacz zwiastun: Belle Epoque - Nowy serial kryminalny TVN

Do wielu z historii ukazanych w serialu "Belle Epoque" inspiracją były prawdziwe wydarzenia, które miały miejsce w Galicji w czasach pięknej epoki. 
Jednakże ten serial, to nie tylko morderstwa i zagadki kryminalne. Fani romansów również znajdą coś dla siebie... ale uwaga, to nie będzie historia spełnionej miłości!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: