SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epogue. Nowy serial TVN będzie hitem? Miszczak: To najdroższy serial w Polsce!

Belle Epogue. Nowy serial TVN będzie hitem? Miszczak: To najdroższy serial w Polsce!

15.02.2017, godz. 10:05
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto: TVN

Nie zdradzą ile, bo suma jest zbyt duża! Premiera nowego serialu TVN, "Belle Epoque" zbliża się wielkimi krokami, a wraz z upływającym czasem wzrasta poziom zainteresowania produkcją. Edward Miszczak w wywiadzie dla "Super Express TV" mówi o  kosztach wyprodukowania "Belle Epoque" - będzie hit?!

"Belle Epoque" premiera 15 lutego 2017, o godz. 21.30 w TVN

Już niedługo zobaczymy długo wyczekiwaną emisję pierwszego odcinka serialu "Belle Epoque"! Klimat zdjęć udostępnionych w ramach promocji przez TVN wręcz hipnotyzuje, a opis fabuły wywołuje duże oczekiwania wobec premiery. Czy serial "Belle Epoque" okaże się być hitem? Do tej pory nic temu nie zaprzecza! Świetni aktorzy, dobra muzyka, piękne stroje - tego doświadczą widzowie. A jak to wszystko wygląda od drugiej strony?

Zobacz: Belle Epoqe. Kryminał rodem z XIX wieku podbije serca widzów TVN - ZWIASTUN

- Nie mogę zdradzić, bo to zawsze tajemnica kuchni, ale to najdroższy serial, jaki do tej pory robiliśmy i jaki, do tej pory, myślę robiła polska telewizja - mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, spytany o koszty produkcji serialu "Belle Epoque".

I nie ma czemu się dziwić! Stylizowane stroje sprowadzane zza granicy, a dokładniej z Londynu, akcja mająca miejsce w Warszawie i w Krakowie, gwiazdorska obsada. Można wymieniać bez końca. Nic dziwnego, że TVN liczy na dobry odbiór "Belle Epoque" przez widzów. Już kręcony jest kolejny sezon. To była ogromna inwestycja, ale wszystko wskazuje na to, że będzie hitem, jakiego Polska jeszcze nie widziała! Poniżej w wywiadzie znajduje się więcej informacji od samego producenta:

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: