SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Wiemy, kto zabił Asię Walewską! Zabójcą jest...

Belfer. Wiemy, kto zabił Asię Walewską! Zabójcą jest...

27.11.2016, godz. 21:02
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Finał serialu "Belfer" zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim rozwiązanie zagadki śmierci Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk). Czy Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) odnajdzie mordercę? A może to on nim jest? Fani serialu "Belfer" będą zaskoczeni finałem! Główną podejrzaną teraz jest Katarzyna Molenda (Magdalena Cielecka), ale wszystko się zmieni! Kto stoi za śmiercią ciężarnej nastolatki? Sprawdź, jaki będzie finał serialu "Belfer" na Canal Plus!

"Belfer" OSTATNI odcinek 10 - niedziela, 27.11.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Asia z Dobrowic została znaleziona martwa w lesie, z kopertą pełną gotówki na aborcję i z lekami psychotropowymi. Od początku serialu "Belfer" fanów zastanawia jedynie - kto jest mordercą ciężarnej nastolatki? Rozwiązanie zagadki coraz bliżej.

W kręgu podejrzanych był niemal każdy. Rówieśnik dziewczyny i zakochany w niej Maciej Dobrowa. Dorosły kochanek Asi i ojciec jej dziecka, jego żona - Katarzyna Molenda - i córka, która doskonale wiedziała o romansie ojca. Do kręgu podejrzanych można było zaliczyć każdego. Aktorzy, którzy dostali scenariusz pierwszych 9 odcinków, do ostatnich chwil podejrzewali swoich bohaterów. Nawet serialowemu Pawłowi Zawadzkiemu przeszło przez myśl, że to właśnie jego bohater jest zabójcą. - Muszę powiedzieć, że zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem w tym 10 odcinku, ja który usiłuję rozwiązać tę zagadkę, nie stoję przypadkiem za tą straszną zbrodnią - powiedział Maciej Stuhr w rozmowie z "Tele Magazynem".

Patrz: Belfer. Kto zabił Asię z Dobrowic?

Za tydzień wielki finał serialu "Belfer", a już pojawiły się przecieki. Według fanów serialu, którzy obstawiają wynik śledztwa na stronie lvbet.pl winna jest Ewelina Rozłucka (Paulina Szostak)! To właśnie typując nastolatkę mamy największe szanse na wygraną!

-Panie profesorze. Nikt nic nie powie. Wszyscy się boją - powiedziała Ewelina Pawłowi, gdy w 2 odcinku serialu "Belfer" ruszyło szkolne przesłuchanie. Jak dziewczyna trafi w ręce Zawadzkiego i jaki miała motyw zabijając koleżankę ze szkolnej ławki? O tym przekonamy się już w niedzielę 27.11.2016 o godzinie 21.30 na antenie Canal Plus.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: