SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Już dziś ostatni odcinek serialu Belfer. Kto zamordował Asię?

Belfer. Już dziś ostatni odcinek serialu Belfer. Kto zamordował Asię?

25.11.2016, godz. 19:00
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Emocjonujący serial "Belfer" okazał się hitem jesiennej ramówki 2016. Produkcję Canal Plus z zaciekawieniem śledziła cała Polska! Już w niedzielę (27.11.2016) na Canal+ zobaczymy ostatni odcinek i poznamy wynik śledztwa, które prowadzi Paweł (Maciej Stuhr). Kto okaże się mordercą Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk) z Dobrowic? Wśród podejrzanych są licealiści, nauczyciele, miejscowy biznesmen, jego żona i osoby, które wiedziały o romansie nastolatki! Finał serialu "Belfer" będzie zaskakujący!

"Belfer" OSTATNI odcinek 10 - niedziela, 27.11.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Śledztwo nauczyciela języka polskiego z zaciekawieniem śledzą fani serialu "Belfer". Asia Walewska, która została znaleziona w lesie przez rówieśników nie popełniła samobójstwa. Policja i nauczyciele nastolatki szybko wywnioskowali, że ktoś bardzo jej pomógł. Wśród oskarżonych znalazł się niemal każdy: chłopak Asi, jej kochanek, żona lokalnego biznesmena, zboczony nauczyciel wychowania fizycznego, a nawet jej ojciec! Finał będzie jednak zaskakujący. W 10 odcinku serialu "Belfer" Paweł trafi na trop morderczyni, którą najprawdopodobniej okaże się osoba, której do tej pory nikt nie podejrzewał. To przyjaciółka Asi groziła jej śmiercią i próbowała upozorować jej samobójstwo?!

Patrz: Belfer. Kto zabił Asię z Dobrowic?

W niedzielę wielki finał serialu "Belfer", a już pojawiły się przecieki. Według fanów serialu, którzy obstawiają wynik śledztwa na stronie lvbet.pl winna jest Ewelina Rozłucka (Paulina Szostak)! To właśnie typując nastolatkę mamy największe szanse na wygraną!

-Panie profesorze. Nikt nic nie powie. Wszyscy się boją - powiedziała Ewelina Pawłowi, gdy w 2 odcinku serialu "Belfer" ruszyło szkolne przesłuchanie. Jak dziewczyna trafi w ręce Zawadzkiego i jaki miała motyw zabijając koleżankę ze szkolnej ławki? O tym przekonamy się już w niedzielę 27.11.2016 o godzinie 21.30 na antenie Canal Plus.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: