SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Już dziś ostatni odcinek serialu Belfer. Jaki będzie wynik śledztwa? - ZAPOWIEDŹ FINAŁU

Belfer. Już dziś ostatni odcinek serialu Belfer. Jaki będzie wynik śledztwa? - ZAPOWIEDŹ FINAŁU

27.11.2016, godz. 20:56
Belfer, Paweł (Maciej Stuhr), Marta (Katarzyna Dąbrowska), policjant (Piotr Głowacki)
Belfer, Paweł (Maciej Stuhr), Marta (Katarzyna Dąbrowska), policjant (Piotr Głowacki) foto: Canal Plus

To już dzisiaj! Tak, dziś wieczorem, o 21:30 w 10 odcinku na Canal Plus dowiemy się, kto zamordował Asię Walawską w serialu "Belfer"! Serial pobił wszelkie rekordy oglądalności już po drugim odcinku emisji. Doszło nawet do tego, że można obstawiać zakłady, kto zabił! Z nich można wywnioskować sprawcę morderstwa, jednakże należy pamiętać, że scenarzyści oraz reżyserzy mogą nas zaskoczyć. Kogo typowali widzowie, którzy postawili swoje pieniądze na bohaterów serialu "Belfer"?

"Belfer" OSTATNI odcinek 10 - niedziela, 27.11.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Już dzisiaj poznamy tajemnicę nad którą głowiły się miliony widzów w Polsce od samego początku serialu "Belfer". Spekulacji było wiele, posty na stronie "Belfra" na Facebooku zalała masa komentarzy z pomysłami odpowiedzi na pytanie "kto zabił"? Pod koniec tego sezonu typowane były głównie kobiety: Katarzyna Molenda, Ewelina Rozłucka. Oto najbardziej polubione komentarze widzów:

Zobacz: Belfer. Nowy serial Canal Plus hitem! Rekord oglądalności po dwóch odcinkach

Zabiła córka Molendy. Kuś odstrzelił swoich chłopaków, żeby ją chronić. Panna przez przypadek zobaczyła, jak tatuś mizia się z koleżanką i zachwyca się jej włosami. Wysłała wiadomość z komórki Kusia do jego chłopców, że mają złapać Asię i przywiązać do drzewa. Po czym chłopcy się ulotnili, a zazdrosna córcia wkroczyła do akcji. Obcięła włosy koleżance i dręczyła ja na różne babskie sposoby. Potem albo Julka walnęła Asię, np. na wieść o ciąży, albo uwolniła ją, a tamta niefortunnie na coś wpadła. Wszystko obserwował upośledzony chłopak.

A ja obstawiam, że nie będzie jednego winnego tej sytuacji. Scenariusz wydarzeń mam taki: klasa zorganizowała sobie ognisko na odnalezionej przez Lesława polanie. Oczywiście zapewne nie było tam wszystkich, ale na moje oko Julka albo Jasiek dowiedzielisię o romansie ojca z nastolatką (a być może i o dziecku) więc zaangażowali Kijanę i Shrecka żeby trochę się nad nią poznęcać przed pozostałymi osobami i ją upokorzyć. Julka obcięła jej kawałek włosów, kijana i Shreck przymocowali taśmami na haku, a np. Jasiek mógł ją uderzyć w brzuch- niekoniecznie kopnąć. Widzieli to wszycy obecni na ognisku, ale nie puścili pary z gęby po to, żeby się później nie pogrążyć (jedna osoba pociągnęła by drugą i tak dalej). A z ukrycia obserwował całe zajście niepełnosprawny chłopak. Tylko skąd wiedział, że coś miało miejsce już w szatni? Asi udało się wyrwać albo ją odwiązali, zaczęła uciekać i w trakcie wykrwawiła się na skutek urazu. Albo po prostu na ognisku padła ofiarą zbiorowej uciechy, a uciekając potknęła się i upadła na brzuch. Ewentualnie ktoś na nią czekał w głębi lasu, ktoś nieobecny na ognisku - to mógłby być w zasadzie każdy. Nie wiemy też, kto na ognisku był. Ja uważam, że to właśnie większość ludzi z tej klasy od początku wiedziało jak było. Co do Lesława? Może ktoś go zaszantażował, że powie policji, że jest jakimś pedofilem czy coś?

Przeczytaj: Belfer. Wiemy, kto zabił Asię Walewską! Zabójcą jest...

Za to w zapowiedzi finału serialu "Belfer" głównie widać postać Eweliny. Czy to jednak ona zamordowała Asię?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: