SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Nowy serial Canal Plus hitem! Rekord oglądalności po dwóch odcinkach

Belfer. Nowy serial Canal Plus hitem! Rekord oglądalności po dwóch odcinkach

04.10.2016, godz. 11:30
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Oszałamiający sukces nowego serialu Canal Plus "Belfer! Już po emisji dwóch pierwszych odcinków "Belfera" wiadomo, że będzie 2 sezon. Wyniki oglądalności "Belfera" są bowiem tak rekordowe, że telewizja Canal+ jest pewna, że serial z Maciej Stuhrem będzie hitem ramówki. Oglądalność od pierwszego do drugiego odcinka skoczyła o ponad 40 tysięcy widzów! Co stoi za fenomenem nowego serialu "Belfer"?

"Belfer" nowy serial w Canal plus w każdą niedzielę o godz. 21.30

Nowy serial "Belfer" bije rekordy popularności! Emisję pierwszego odcinka oglądało ponad 330 tysięcy widzów, a kolejny już ponad 370 tysięcy! "Belfer" opowiada o dochodzeniu w sprawie morderstwa Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk), licealistki z Dobrowic.

Zagadkę zbrodni chce rozwiązać nauczyciel języka polskiego, Paweł Zawadzki (w tej roli Maciej Stuhr), który przyjechał z Warszawy specjalnie po to, by przeprowadzić własne śledztwo. W hermetycznej społeczności zdobycie jakichkolwiek informacji graniczy jednak z cudem.

Pomijając interesującą fabułę, wartką akcję, sukces serialu "Belfer" to zasługa całej plejady doskonałych aktorów, reżysera Łukasza Palkowskiego oraz świetnego scenariusza napisanego przez Jakuba Żulczyka i Monikę Powalisz.

Zobacz: Belfer. Kim jest Paweł Zawadzki? Czy nauczyciel odkryje kto zabił Asię Walewską?

Jak tłumaczy fenomen serialu "Belfer" dyrektor programowa CANAL+, Anna Limbach?

– Znakomity wynik oglądalności premiery „Belfra” jest dla nas wspaniałą wiadomością, choć nieskromnie powiem, że liczyliśmy na taki. To produkcja, w której wszystko zostało dopracowane do perfekcji – intrygujący scenariusz duetu Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, wirtuozerska reżyseria Łukasza Palkowskiego, genialna obsada z Maciejem Stuhrem na czele, filmowe zdjęcia Mariana Prokopa, mroczna muzyka Atanasa Valkova, a nad całością czuwał producent kreatywny Wojciech Bockenheim. Od początku uwierzyliśmy w ten projekt, przeczuwając, że uwiedzie widzów tak samo jak uwiódł nas. Pracujemy nad scenariuszem drugiego sezonu.

Jednym słowem, wszelkie aspekty serialu zostały dopięte na ostatni guzik, a efekty mówią same za siebie. Liczba widzów zainteresowanych serialem "Belfer" stale rośnie. Oprócz świetnych wyników w telewizji, Belfer jest też przecież oglądany w internecie.

Przeczytaj: Belfler. Obsada, aktorzy, bohaterowie nowego serialu z Maciejem Stuhrem - ZWIASTUN

Czyżby Polska wreszcie doczekała się na prawdę dobrego serialu, który chce się oglądać? Mało jest takich produkcji w Polsce, jeśli chodzi o seriale. Szczególnie, że to nie jest kolejny "odgrzewany kotlet" albo niezamierzona parodia zachodnich produkcji. Jeżeli kolejne odcinki będą tak dobre, jak dwa pierwsze, to wiele tysięcy osób będzie z niecierpliwością wyczekiwac niedziel.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: