SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Łukasz Tarczyński zabił Asię?

Belfer. Łukasz Tarczyński zabił Asię?

30.10.2016, godz. 15:55
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Czy w premierowym odcinku serialu "Belfer" w CANAL+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) odkryje, kto zabił Asię (Katarzyna Sawczuk)? Polonista szuka mordercy, a głównym podejrzanym jest Łukasz Tarczyński (Patryk Pniewski). Czy ojciec licealistki trafi na trop brutala? W serialu "Belfer" klasowy diler zacznie się dziwnie zachowywać, a jego nerwy na przesłuchaniu nie pozostawią złudzeń...

"Belfer" odcinek 5 - niedziela, 23.10.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Nowy serial "Belfer" to hit jesiennej ramówki, a Was pewnie interesuje odpowiedź na pytanie - kto zabił? Społecznością Dobrowic wstrząsnęła śmierć młodej dziewczyny, a Paweł Zawadzki uparcie szuka mordercy. Możliwe, że Asię zabił kolega z klasy! To właśnie na Łukasza Tarczyńskiego padają pierwsze podejrzenia.

Patrz: Belfler. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim?  - ZWIASTUN

- Jest przesłuchiwany w sprawie śmierci koleżanki z klasy, nie wie jak sobie z tym poradzić. Jakby miał się zaraz rozpłakać, czuje się atakowany przez policjantów i grono nauczycielskie. Ma swojego sprzymierzeńca, którego potem wdraża w świat dilerki. Wiadomo jak diler - to pewnie jest winny. Możliwe, pierwsze co pomyślałem jak czytałem scenariusz, to poczułem, że to ja zabiłem. Liczyłem na to, że to ja zabiłem - powiedział ekranowy Łukasz, czyli Patryk Pniewski w rozmowie z "Telemagazynem".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: