SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Gdzie oglądać 8 odcinek za darmo online i w Canal Plus?

Belfer. Gdzie oglądać 8 odcinek za darmo online i w Canal Plus?

13.11.2016, godz. 17:59
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

"Belfer" odcinek 8 - gdzie i o której godzinie oglądać kolejny odcinek nowego serialu kryminalnego w Canal+. Emisja serialu "Belfer" w niedzielę, 13.11.2016, o godz. 21.30. Czy 8 odcinek 1 sezonu "Belfra" będzie odkodowany w telewizji Canal Plus? Czy Belfer s01e08 będzie online za darmo na nc+go.pl? Co się wydarzyło w 7 odcinku serialu "Belfer"?

"Belfer" odcinek 8 - niedziela, 12.11.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Kolejny 8 odcinek serialu "Belfer"jest kontynuacją śledztwa, które nauczyciel języka polskiego Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) prowadzi w sprawie śmierci uczennicy liceum w Dobrowicach - Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk). Obecność polonisty w mieście nie jest przypadkowa, bo okazało się, że Paweł jest biologicznym ojcem Asi. Przed laty miał romans z Ewą Walewską (Aleksandra Popławska), matką Asi, ale tylko oni znają prawdę.

Patrz: Belfler. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim?  - ZWIASTUN

Paweł kontynuuje prywatne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam, ale nie ustaje w poszukiwaniach mordercy.

Gdzie oglądać 7 odcinek "Belfera" online i w Canal Plus?

Premierowy 8 odcinek "Belfera" jest obejrzenia tylko dla abonentów nc+. W przeciwieństwie do poprzednich odcinków zostaje zakodowany dla widzów innych platform satelitarnych i kablówek. "Befler" odcinek 8 online za darmo będzie dostępny dopiero po premierze w Canal+, ale tylko na platformie nc+go.pl >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: