SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Gdzie oglądać 5 odcinek za darmo online i w Canal Plus? Co się wydarzy?

Belfer. Gdzie oglądać 5 odcinek za darmo online i w Canal Plus? Co się wydarzy?

23.10.2016, godz. 20:30
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

"Belfer" odcinek  5 - gdzie i o której godzinie oglądać kolejny odcinek nowego serialu kryminalnego w Canal+. Emisja serialu "Belfer" w niedzielę, 23.10.2016, o godz. 21.30. Czy 5 odcinek 1 sezonu "Belfra" będzie odkodowany w telewizji Canal Plus? Czy Belfer s01e05 będzie online za darmo na nc+go.pl? Co się wydarzyło w 5 odcinku serialu "Belfer"?

"Belfer" odcinek 5 - niedziela, 23.10.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Kolejny 5 odcinek serialu "Belfer"jest kontynuacją śledztwa, które nauczyciel języka polskiego Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) prowadzi w sprawie śmierci uczennicy liceum w Dobrowicach - Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk). Obecność polonisty w mieście nie jest przypadkowa, bo okazało się, że Paweł jest biologicznym ojcem Asi. Przed laty miał romans z Ewą Walewską (Aleksandra Popławska), matką Asi, ale tylko oni znają prawdę.

Patrz: Belfler. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim?  - ZWIASTUN

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

Gdzie oglądać 5 odcinek "Belfera" online i w Canal Plus?

Premierowy 5 odcinek "Belfera" jest obejrzenia tylko dla abonentów nc+. W przeciwieństwie do poprzednich odcinków zostaje zakodowany dla widzów innych platform satelitarnych i kablówek. "Befler" odcinek 5 online za darmo będzie dostępny dopiero po premierze w Canal+, ale tylko na platformie nc+go.pl >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: