SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer. Gdzie oglądać 3 odcinek za darmo online i w Canal Plus? Co się wydarzyło?

Belfer. Gdzie oglądać 3 odcinek za darmo online i w Canal Plus? Co się wydarzyło?

10.10.2016, godz. 19:42
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

"Belfer" odcinek 3 - gdzie i o której godzinie oglądać kolejny dcinek nowego seralu kryminalnego w Canal+. Emisja serialu "Belfer" w niedzielę, 9.10.2016, o godz. 21.30. Czy 3 odcinek 1 sezonu "Belfra" będzie odkodowany w telewizji Canal Plus? Czy Belfer s01e03 będzie online za darmo na nc+go.pl? Co się wydarzyło w 3 odcinku serialu "Belfer"?

"Belfer" odcinek 3 - niedziela, 9.10.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus

Kolejny 3 odcinek serialu "Belfer"jest kontynuacją śledztwa, które nauczyciel języka polskiego Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) prowadzi w sprawie śmierci uczennicy liceum w Dobrowicach - Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk). Obecność polonisty w mieście nie jest przypadkowa, bo okazało się, że Paweł jest biologicznym ojcem Asi. Przed laty miał romans z Ewą Walewską (Aleksandra Popławska), matką Asi, ale tylko oni znają prawdę.

Patrz: Belfler. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim?  - ZWIASTUN

Sekcja zwłok zmarłej dziewczyny wykazała, że to nie było samobójstwo tylko morderstwo. Asia była też w trzecim miesiącu ciąży. Wśród podejrzanych o zabójstwo jest m.in. jej chłopak Maciek Dąbrowa (Józef Pawłowski), ale jeszcze nie wiadomo czy to on był ojcem dziecka.

W 3 odcinku "Belfera" Paweł dalej prowadzi swoje śledztwo, ale mieszkańcy Dobrowic nie ułatwiają mu zadania. Żaden z nich nie chce współpracować z nauczycielem. Policja aresztuje nauczyciela wychowania fizycznego Daniela Porębę (Łukasz Simlat), który jest głównym podejrzanym o zabicie Asi. Dowodem na jego winę jest bransoletka Asi z tajemniczym inicjałem "D"...

Gdzie oglądać 3 odcinek "Belfera" online i w Canal Plus?

Krąg podejrzanych o zabójstwo rozszerza się. Kto zabił Asię? Z kim nastolatka była w ciąży? A jeśli nie z Maćkiem to z kim zdradzała swojego chłopaka? Te tajemnice nie wyjaśnią się jeszcze w 3 odcinku "Belfra"!

Premierowy 3 odcinek "Belfera" jest obejrzenia tylko dla abonentów nc+. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich odcinków zostaje zakodowany dla widzów innych platform satelitarnych i kablówek. "Befler" odcinek 3 online za darmo będzie dostępny dopiero po premierze w Canal+, ale tylko na platformie nc+go.pl >>>

"Belfer" odcinek 3 - wszystkie emisje w Canal Plus

Canal+ niedziela 09.10 godz. 21:30
Canal+1 niedziela 09.10 godz. 22:30
Canal+ seriale środa 12.10 godz. 22:45
Canal+ piątek 14.10  godz. 22:30
Canal+1 piątek 14.10 godz. 23:30
Canal+ seriale sobota 15.10 godz. 20:00

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: