SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer 2 sezon. Prace na planie dobiegły końca

Belfer 2 sezon. Prace na planie dobiegły końca

19.07.2017, godz. 14:45
Belfer 2 sezon, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer 2 sezon, Paweł (Maciej Stuhr) foto: Youtube.com

Zdjęcia na planie serialu CANAL + "Belfer" zakończone! Miesiące wyczekiwany drugi sezon "Belfra" zawita na ekrany już jesienią! Sprawdźcie, co wiemy o gorącej premierze! Canal+ zapowiedziało - "mordercza gra zaczyna się jesienią!"

"Belfer" 2 sezon już od września 2017 w CANAL+

Rolę główną w 2. sezonie serialu "Belfer" na CANAL + po raz kolejny zagra Maciej Stuhr, który wcieli się w nauczyciela języka polskiego - Pawła Zawadzkiego. Tym razem akcja przenosi się do Wrocławia, miasta w którym rozpocznie pracę w jednym z prestiżowych liceów. Chwilę po przybyciu, w szkole wydarzy się coś niepokojącego, co wywoła w nim wstrząs. Dojdzie do tragedii, miliony pytań, ale zero odpowiedzi. Mordercza gra rozpocznie się na terenie liceum. Zdjęcia oficjalnie zakończone... Nie możemy się doczekać!

W 2. sezonie poznamy kilka nowych twarzy, taki jak np. Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Philippe Tłokiński, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Krystian pesta, Radosław Krzyżowski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Szymon Piotr Warszawski oraz Eliza Rycembel. Reżyseria była pod pilnym okiem Krzysztofa Łukaszewicza i Macieja Bochniaka. Scenariusz pisany był przez Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk, a także Wojciech Bockenhiem. Musimy wytrzymać jeszcze miesiąc... powodzenia!

Zobacz: Belfer. "Belfer" oficjalnie najlepszym serialem - ORŁY 2017

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: