SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer 2 sezon. Maciej Stuhr o kulisach powstawania nowej serii serialu

Belfer 2 sezon. Maciej Stuhr o kulisach powstawania nowej serii serialu

23.01.2017, godz. 10:00
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Czekacie na nowe odcinki serialu "Belfer"? Ruszyły przygotowania do 2 sezonu serialu, który dosłownie mrozi krew w żyłach! Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zdradził, że wyłowił już kilka młodych talentów na weekendowym castingu w Warszawie. Niedługo zobaczymy nowe twarze na ekranie CANAL+. A co dokładnie wydarzy się w 3 sezonie serialu "Belfer"? Sprawdźcie!

"Belfer" 2 sezon od marca 2017 w CANAL+

Po emocjonujących dziesięciu odcinkach serialu "Belfer" na Canal Plus fani czekają na więcej! Wiadomo już, że w 2 sezonie serialu "Belfer" Paweł Zawadzki wyjedzie do Wrocławia, by rozwiązać zagadkę tajemniczych zaginięć uczniów w jednym z prywatnych liceów...

Przeczytaj: Belfer. Szokujący finał śledztwa. Kto okazał się zabójcą Asi?

Ekranowy Paweł Zawadzki prowadził w weekend transmisję na żywo w mediach społecznościowych i zdradził, że prace nad 2 sezonem serialu "Belfer" ruszyły pełną parą.

- Wróciłem z castingu. Nie byłem ja wybierany, bo już jestem wybrany. Serial "Belfer" - oglądaliście? Seria druga jest w przygotowaniu. Wybieramy młodych ludzi i to ja towarzyszyłem w wybieraniu młodych talentów, uczniów tytułowego belfra. Scenariusze już gotowe, powiem Wam, że jest moc. Zdjęcia zaczynają się za dwa miesiące - powiedział aktor na swoim profilu na Facebooku.

Już nie możemy doczekać się nowych odcinków na CANAL+!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: