SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belfer 2 sezon. Czym zajmie się Paweł Zawadzki w kolejnym sezonie serialu?

Belfer 2 sezon. Czym zajmie się Paweł Zawadzki w kolejnym sezonie serialu?

07.01.2017, godz. 22:53
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr)
Belfer odcinek 10, Paweł (Maciej Stuhr) foto:

Za nami emocjonujące 10 odcinków serialu "Belfer" na Canal Plus, ale już wiadomo, co wydarzy się w 2 serii! W 2 sezonie serialu "Belfer" Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) wyjedzie do Wrocławia, by rozwiązać tajemnicze zaginięcia uczniów w jednym z prywatnych liceów.

"Belfer" 2 sezon od marca 2017 w CANAL+

Po rozwiązaniu zagadki śmierci Asi z Dobrowic, Paweł szybko wrócił do Warszawy. Sprawa była dla niego bardzo emocjonująca, bo to właśnie on był biologicznym ojcem zamordowanej nastolatki...

Polonista zadarł z przestępcami, a szef CBŚ w 10 odcinku serialu "Belfer" odkrył, że Paweł uczestniczył w brutalnym zabójstwie wspólników Kusia.

Przeczytaj: Belfer. Szokujący finał śledztwa. Kto okazał się zabójcą Asi?

-Bardzo szybko wyjechał pan z Dobrowic, a ja zapomniałem zapytać o jedną rzecz, która nie daje mi spokoju. Wtedy, kiedy umarł Adrian Kuś, co pan wtedy tam robił, po nocy? - zapyta mężczyzna, który będzie czekał na polonistę pod jego warszawskim mieszkaniem.
-Biegałem.
-Wiem dlaczego tam biegałeś. Byłeś tam, kiedy Kuś zabił tych chłopaków. Ludzie giną, ale ślady zostają. Współudział w porwaniu, w morderstwie, poważne paragrafy.
-Mam prawo do adwokata - powie Paweł, ale policjant podsunie mu dokumentację jednej ze szkół i zdradzi, że oczyści go z zarzutów, jeśli zgodzi się mu pomóc. 
-Co to jest?
-Prywatne liceum we Wrocławiu. Dzieją się tam dziwne rzeczy, ostatnio trzeci uczeń zaginął bez wieści. Zatrudnisz się tam jako nauczyciel.

W 2 sezonie serialu "Belfer" w Canal Plus Paweł Zawadzki kolejny raz wcieli się w rolę detektywa. Czy i tym razem odkryje szokujące tajemnice tamtejszych uczniów? Czekamy z niecierpliwością!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: