SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Będzie 2 sezon Belle Epoque

Będzie 2 sezon Belle Epoque

03.08.2017, godz. 14:00
Belle Epoque, Paweł Małaszyński
Belle Epoque, Paweł Małaszyński foto: x-news

Niedoceniony przez Polaków serial TVN „Belle Epoque" z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej prawdopodobnie doczeka się drugiego sezonu! Pracujemy nad nią — powiedział Business Insider Polska Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN. Czy są tu z nami fani „Belle Epoque"? Sprawdźcie, co wiemy!

Producenci "Belle Epoque" zapowiedają drugi sezon!

- "Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy dostanę na produkcję. "Belle Epoque" to bardzo drogi serial. Otrzymaliśmy ogromna lekcje od internautów, ale z wyniku serialu w telewizji jestem bardzo zadowolony" - powiedział szef stacji TVN na pytanie o datę premiery

Przypomnijmy jednak o czym jest serial! Akcja „Belle Epoque” rozpoczęła się w Krakowie 1908 roku, podczas tzw. pięknej epoki. Głównym bohaterem jest Jan Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński), który zatrudnił się w policji, gdzie zajmował się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.

Premierowy odcinek przyciągnął aż 3 mln widzów! Była to największa do tej pory widownia serialu TVN, jednak większość zdań internautów po pierwszym odcinku była nieprzychylna — serialowi zarzucono zbytnią teatralność i nawet szcztuczność. To przyczyniło się do spadku widowni z odcinka na odcinek... Czy zatem drugi sezon jest w stanie uratować serię „Belle Epoque"? Będziecie oglądać? A może wiecie, co chcielibyście zmienić w serialu? Dajcie nam znać!

Zobacz też: Belle Epoque. Hit za granicą. Polacy nie docenili "Belle Epoque"?

Przeczytaj też: Belle Epoque, odcinek 10: Śmierć w finale Belle Epoque. Konstancja zastrzeli Jana

Polecamy: Aleksander: Bała się rozbierać przed Małaszyńskim

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: