SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Związek Kajtka i Oliwki zagrożony

Barwy szczęścia. Związek Kajtka i Oliwki zagrożony

17.10.2016, godz. 14:30
Barwy szczęścia odc. 1545. Angela (Helena Englert), Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1545. Angela (Helena Englert), Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto:

Kajtek (Jakub Dmochowski) będzie musiał przemyśleć swój związek z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)! W 1535 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka zrobi się okrutnie zazdrosna o Angelę (Helena Englert). Czy córka Sebsatiana Marek Krupski) rozwali związek Oliwki i Kajtka z "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1535 - poniedziałek, 14.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek zapozna się z Angelą przez czat internetowy, a niedługo później Róża (Anna Gornostaj) namówi go, by zaczął udzielać korepetycji córce Sebastiana. Z pewnością nie spodoba sie to Oliwce w 1535 odcinku serialu "Barwy szczęścia", która zrobi się zazdrosna o wspólne spotkania jej chłopaka i... rywalki?

Zobacz: Barwy szczęścia. Darek ciężko chory na serce. To koniec kariery piłkarza

Podczas korepetycji okaże się, że Kajtek i Angela mają wiele wspólnych tematów do rozmów i świetnie się dogadują. Zaczną spędzać ze sobą bardzo dużo czasu - chłopak będzie więcej czasu poświęcał swojej nowej uczennicy zaniedbując swoją ukochaną! Nic więc dziwnego, że Oliwka poczuje, że w ich związku powoli zaczyna się coś psuć. Zresztą nie tylko ona. Nawet Władek (Przemysław Stippa) zapyta się Kajtka, czy zerwał z Oliwką, kiedy dowie się, że chłpopak wybiera się na koncert z Angelą. 
Oliwia nie pozostanie bezczynna -  w 1535 odcinku serialu "Barwy szczęścia" da wyraźnie Kajtowi do zrozumienia, że nie podoba jej się jego relacja z młodą Kowalską. Kiedy dziewczyny w końcu się zapoznają, wyjdzie na jaw, że chłopak Oliwki nawet słowem nie wspomniał Angeli o tym, że ma dziewczynę! Przybyszka z Kanady będzie próbowała uspokoić dziewczynę Kajtka, ale jej zamiary przyniosą odwrotny efekt - Kajtek i Olwika zeszli się, kiedy on udzielał jej korepetycji, a jak powrzechnie wiadomo - historia lubi się powtarzać...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Jaga i Fayad wezmą ślub? A co z Jędrkiem?

Czy Angela namiesza w życiu Oliwki i odbierze jej chłopaka? Zobaczymy już w listopadowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: