SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. ZWIASTUN. Nowe romanse, zdrady i rozstania

Barwy szczęścia. ZWIASTUN. Nowe romanse, zdrady i rozstania

11.02.2016, godz. 13:46
Barwy szczęścia - ZWIASTUN nowych odcinków
Barwy szczęścia - ZWIASTUN nowych odcinków foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" wiosną 2016 upłyną pod znakiem uczuciowych zawirowań u większości bohaterów. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" widzowie zobaczą nie tylko romans Natalii (Maria Dejmek) z Oliwierem (Mikołaj Roznerski), ale także rozstanie Bartka (Bartosz Gelner) z Kornelią (Katarzyna Herman), poważne komplikacje przed ślubem Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) oraz podejrzenia Walerii (Ewa Ziętek) dotyczące Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i i Urszuli (Bożena Stachura). Oto nowy zwiastun "Barw szczęścia".

Cztery pary z serialu "Barwy szczęścia" i cztery burzliwe historie! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie się działo, a życie miłosne wielu bohaterów stanie na głowie. Problemy, bolesne roztsania i oskarżenia o zdradę, wybuch namiętności, który kończy się romansem. Co wydarzy się wkrótce w "Barwach szczęścia"?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta i Marcel będą mieli romans? Brat Marleny zakocha się w Marcie

Wbrew rozsądkowi Natalia (Maria Dejmek) wdaje się w romans ze swoim żonatym szefem, Oliwierem (Mikołaj Krawczyk). Co zwycięży: rozsądek czy uczucie?

Waleria (Ewa Ziętek) po powrocie do domu na Zacisznej ma coraz więcej podejrzeń dotyczących Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Nie wierzy w jego uczciwość i oskarża Górkę o romans z Urszulą (Bożena Stachura)!

Zobacz: Barwy szczęścia. Pocałunek Natalii i Klemensa

Pod znakiem zapytania staje planowany od dawna ślub Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). A wszystko przez żonę Sadowskiego. Chora psychicznie Dominika (Aleksandra Woźniak), wyznaje mężowi miłość i sugeruje, że nie da mu rozwodu.

Z kolei Kornelia (Katarzyna Herman) nieoczekiwanie chce zakończyć swój związek z Bartkiem (Bartosz Gelner)... Ciąg dalszy zawirowań uczuciowych w "Barwach szczęścia" od poniedziałku do czwartku w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: