SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. ZWIASTUN. Iwona prześladowana. Kasia poleci do Tajlandii - WIDEO

Barwy szczęścia. ZWIASTUN. Iwona prześladowana. Kasia poleci do Tajlandii - WIDEO

27.04.2016, godz. 13:46
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zwiastun serialu "Barwy szczęścia" nie pozostawia wątpliwości, że w życiu wszystkich bohaterów nie zabraknie niebezpiecznych zwrotów akcji. Nowe odcinki "Barw szczęścia" w maju 2016 na pewno dostarczą widzom mnóstwo emocji. Co wydarzy się w "Barwach szczęścia" i co czeka bohaterów? Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska) będzie prześladowana, Kasia Górka (Katarzyna Glinka) poleci do Tajlandii, żeby ratować Bartka (Bartosz Gelner) przez więzieniem, a Bożena (Marieta Żukowska) zostanie aresztowana. Zobaczcie zapowiedź wideo "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" w maju 2016 upłyną pod znakiem dramatycznych wydarzeń i wstrząsających przeżyć. Bohaterowie "Barw szczęścia" będa musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, które ześle na nich los, a raczej scenarzyści serialu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona weźmie ślub z seksoholikiem Świderskim

A zacznie się od aresztowania Bartka w Tajlandii. Podczas egzotycznych wakacji z Kornelią syn Walerii (Ewa Ziętek) został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Sytuacja Bartka będzie o tyle przerażająca, bo według tajskiego prawa może zostać skazany nawet na śmierć. Waleria kompletnie się załamie.

Z kolei Kasia postanowi lecieć do Tajlandii, żeby ratować Bartka przed więzieniem. Jedyną szansą na uwolnienie Bartka będzie wręczenie łapówki. Ale to bardzo ryzykowne. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) uprzedzi Stefana Górkę (Krzysztof Kiersznowski), że za korupcję w Tajlandii grozi więzienie na pewno nie lżejsze niż za narkotyki.

W nowych odcinkach „Barw szczęścia” w maju 2016 kłopoty z prawem będzie miała również Bożena (Marieta Żukowska), która zostanie aresztowana za kradzież.

Patrz: Barwy szczęścia. Lesław Żurek synem Amelii i nowym ukochanym Bożeny


Ale na tym nie koniec szokujących zwrotów akcji w "Barwach szczęścia". Los ciężko doświadczy też Iwonę, która będzie prześladowana przez swojego pacjenta Pawła (Mateusz Rzeźniczak). Głuche telefony, kartki z pogróżkami i smsy z wyznaniami miłości. Iwona zacznie się bać o swoje życie. Agata (Natalia Zambrzycka) poradzi siostrze, by zgłosiła sprawę na policję.Ale czy to na pewno Paweł będzie prześladowcą Iwony?

Do serialu "Barwy szczęścia" wróci po krótkim urlopie macierzyńskim Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak, przyjaciółka Kasi, która wyjechała do Anglii, by tam urodzić dziecko Adama (Bartosz Porczyk).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: