SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Marek błaga Iwonę, by ratowała Marię i ich dziecko

Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Marek błaga Iwonę, by ratowała Marię i ich dziecko

06.04.2016, godz. 20:00
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Maria (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" umiera. W 1429 odcinku "Barw szczęścia" dochodzi do tragicznego wypadku samochodowego, w którym Maria Pyrka i jej mąż Marek Złoty (Marcin Perchuć) zostają ranni. Stan Marysi jest krytyczny. Gdy karetka przywozi nieprzytomną Marię do szpitala roztrzęsiony Marek błaga Iwonę (Izabela Zwierzyńska), by ratowała ją i ich dziecko. Śmierć Marii Pyrki następuje w 1430 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1429 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1429 odcinku "Barw szczęścia" Maria dzwoni do Iwony z informacją, że właśnie wsiadają z Markiem do samolotu i za kilka godzin będą w Polsce.

Dzieci Marysi: Iwona, Hubert (Marek Molak), Agata (Natalia Zambrzycka) oraz jej rodzice - Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) rozpoczynają gorączkowe przygotowania, by hucznie powitać Marię i jej męża. Nie wiedzą, że w drodze z lotniska samochód, którym jadą małżonkowie ma wypadek.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki ciosem dla jej dzieci. Iwona powie Agacie, że ich matka była w ciąży - ZWIASTUN

Tuż przed przyjazdem karetki do szpitala na izbie przyjęć Iwona rozmawia ze swoją koleżanką, by zamienić się z nią na dyżury. Tego dnia chce być bowiem z rodziną i zależy jej, żeby wyjść z pracy. Nagle ratownicy wjeżdżają do szpitala z ranną w wypadku kobietą.

Iwona jeszcze nie wie, że to jej mama. Przerażona patrzy na akcję ratunkową gdy do szpitala wbiega roztrzęsiony Marek. - Ratujcie moją żonę. Iwona ratuj Marysię! To była Maria rozumiesz. Błagam cię ratuj ją i nasze dziecko! - krzyczy do pasierbicy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marek po śmierci i pogrzebie Marii pójdzie siedzieć do więzienia?

Tymczasem Pyrkowie niepokoją się o Marię i Marka. W domu na Zacisznej wszystko już jest gotowe na ich przyjazd. - Gdzie oni są? Może trzeba było jednak po nich pojechać. Mówiłeś Hubert, że samolot miał wylądować godzinę temu. Agata zadzwoń do mamy... - denerwuje się Teresa przeczuwając, że mogło stać się coś złego.

Ponieważ Maria nie odbiera, to Teresa poleca Agacie, by zadzwoniła też do Marka. - Teresa na litość boską co to za panika! Zaraz będą... - uspokoaja ją Fryderyk. - Powiedz, żeby się pośpieszyli, bo ja chcę zjeść ciasto - dodaje Hubert nie zdając sobie sprawy, że jego mama walczy właśnie o życie.

Umierająca Maria przechodzi operację. Marek w napięciu czeka na diagnozę lekarza. W 1430 odcinku "Barw szczęścia" Iwona mówi ojczymowi, że Maria nie żyje, że lekarze nie zdołali jej ocalić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 1429 odcinka "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: