SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ślub, niechciana ciąża i próba samobójcza. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Barwy szczęścia. Ślub, niechciana ciąża i próba samobójcza. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

11.08.2016, godz. 12:30
Barwy szczęścia po wakacjach 2016
Barwy szczęścia po wakacjach 2016 foto:

"Barwy szczęścia" wracają na antenę TVP2 już 22 sierpnia – i jak dotąd widzowie będą mogli spotykać się z jego bohaterami aż pięć razy w tygodniu. A co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach? W nowym sezonie "Barw szczęścia" producenci zadbali o skrajne emocje. Nie zabraknie miłości, rozstań, ślubów i poważnych problemów. Zobaczcie zapowiedź 10 sezonu "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach - poniedziałek, 22.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) przekażą w końcu bliskim radosną nowinę – o tym, że rodzina wkrótce się powiększy. Amelia (Stanisława Celińska) zostanie za to szczęśliwą panną młodą – i żoną Tomasza (Kazimierz Mazur). A tuż przed ślubem spełni się jej największe marzenie... bo na uroczystości zjawi się jej syn Bruno (Lesław Żurek)! Przystojny biznesmen spróbuje zapomnieć o błędach matki i przyjedzie do urzędu, by towarzyszyć jej w tak ważnym dniu… A na ślubie kolejny raz spotka Bożenę (Marieta Żukowska). Jak bardzo oboje się do siebie zbliżą – po tym, jak zostaną w końcu rodziną?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Tymczasem w związku Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) pojawią się czarne chmury. Sadowski zacznie naciskać na ukochaną, by przenieśli się do Otwocka i zamieszkali z jego rodzicami. Górka jednak odmówi... Trudne chwile czekają Sabinę (Barbara Kurzaj) i Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski), bo sąd podejmie w końcu decyzję w sprawie opieki nad Mają... Czy Tomalowie utracą przybraną córkę? Gdy rozprawa dobiegnie końca, na Sabinę spadnie za to kolejny cios - bo Kajtek (Jakub Dmochowski) wyzna matce, że jego dziewczyna (w roli Oliwki – Wiktoria Gąsiewska) zaszła w ciążę! Rodzice Oliwki (w tej roli Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek – po raz pierwszy w serialu ”Barwy szczęścia” w odcinku 1479) postanowią zmusić dziewczynę, by poddała się aborcji...

Czytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o próbę gwałtu. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

Problemy nie ominą również Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Adriana (Sambor Czarnota), bo na ich drodze znów stanie Lara (Malwina Turek). Dziewczyna najpierw będzie starała się o ponowne przyjęcie do pracy w szpitalu… a później spróbuje popełnić samobójstwo! W dodatku rywalka wyzna Iwonie, że była z jej narzeczonym w ciąży. Czy młoda lekarka uwierzy w jej słowa i zerwie zaręczyny ze Świderskim?

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

A co u serialowej Marty (Katarzyna Zielińska)? Dziennikarka kolejny raz spróbuje pomóc Marlenie (Magdalena Grąziowska), gdy w pobliżu znowu pojawi się jej brat Marcel (Kamil Maćkowiak). Mężczyzna poprosi Nowacką o pieniądze… A gdy ich nie dostanie, wybuchnie wściekłością – i najpierw zaatakuje na ulicy małą Zuzię, a później Walawską! Czy Marta zdoła się przed nim obronić? Tuż po wakacjach Basia (Sławomira Łozińska) postanowi... przyjąć do swojego domu rodzinę z Syrii. Lokalny proboszcz będzie tą decyzją zachwycony, ale nie wszystkim mieszkańcom Zacisznej spodobają się nowi sąsiedzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: