SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Samobójca Rafał odwiedzi Martę

Barwy szczęścia. Samobójca Rafał odwiedzi Martę

26.10.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odc. 1501. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1501. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto:

Marta (Katarzyna Zielińska) nie przestaje myśleć o niedoszłym samobójcy Rafale. W 1526 odcinku serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna po wyjściu ze spzitala złoży jej niespodziewaną wizytę!

"Barwy szczęścia" odcinek 1526 - wtorek, 01.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Martę w 1526 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odwiedzi Rafał, mężczyzna, który zadzwonił do niej na infolinię do radia i mówił, że chce się zabić! Dzięki Ernestowi (Krystian Kukułka) uda się go namierzyć.

Zobacz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz zrezygnują ze ślubu

Po dwukrotnym telefonie, który wykona samobójca Rafał, Marta poważnie sie zaniepokoi sytuacją mężczyzny. Z pomocą przyjdzie jej Ernest, który namierzymiejsce aktualnej lokalizacji mężczyzny. Okaże się, że jest to mieszkanie zarejestrowane na jednoosobową firmę. Po chwili Marta i Ernest wyruszą uratować mężczyznę. Kiedy przybędą na miejsce, samobójca nie będzie chciał wyjść z miekszania, więc dziennikarka zadzwoni na policję. Kiedy funkcjonariusze przyjadą, uda się zmusić mężczyznę do wyjścia. Następnie trafi on do szpitala na obserwację psychiatryczną.

Marta w 1526 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie mogła przestać myśleć o tajemniczym Rafale ze skłonnościami autodestrukcyjnymi. Będzie się zastanawiać, jak mężczyzna poradzi sobie po wyjściu ze szpitala. W 1526 odcinku serialu "Barwy szczęścia" niedoszły samobójca zaskoczy ją swoją niespodziewaną wizytą w radiu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr zdradzi Igę ze swoją szefową!

Rafał przeprosi Martę, czy też może obwini ją o to, że mu przeszkodziła w odebraniu sobie życia? A może podziękuje? Czego będzie chciał niedoszły samobójca od Marty w 1526 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dowiemy się w nadchodzących premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: