SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Prostytutka Stella z pomocą Łukasza Sadowskiego zemści się na swoim ukochanym

Barwy szczęścia. Prostytutka Stella z pomocą Łukasza Sadowskiego zemści się na swoim ukochanym

21.09.2016, godz. 13:15
Barwy szczęścia odcinek 1498, Łukasz (Michał Rolnicki), Stella (Edyta Herbuś)
Barwy szczęścia odcinek 1498, Łukasz (Michał Rolnicki), Stella (Edyta Herbuś) foto: ARTRAMA/TVP

Edyta Herbuś w serialu "Barwy szczęścia" wywoła sporo zamieszania w życia Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki). Po raz pierwszy jako Stella pojawia się w 1498 "Barw szczęścia". Kim jest bohaterka grana przez Edytę Herbuś? Stella to prostytutka, której klientami są mężczyźni z wyższych sfer i która posiada bardzo ciekawe informacje dotyczące biznesmena Romana Berga (Cezary Żak), alfonsa i byłego ukochanego. Jeśli reporter je nagłośni może narazić na niebezpieczeństwo siebie, swoją rodzinę jak i żądną zemsty Stellę, która zdaje sobie sprawę, że wydaje na siebie wyrok śmierci.

"Barwy szczęścia" odcinek 1498 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Już niedługo w 1498 odcinku "Barw szczęścia" wybuchnie kolejny skandal w mediach za sprawą Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) i prostytutki Stelli (Edyty Herbuś). Kobieta spotyka się z nim na parkingu przy stacji benzynowej.

Reporter widocznie onieśmielony spotkaniem nie ma pojęcia, o co może chodzić. Ewidentnie nikt nie może się wiedzieć o ich rozmowie. Łukasz na polecenie Stelli wyłącza telefon i wyjmuje z niego kartę, by nikt ich nie namierzył. - To chodźmy w bardziej ustronne miejsce - proponuje kobieta i oboje chowają się w zaułku, by spokojnie porozmawiać.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

Stella przedstawia się Sadowskiemu. Dziewczyna okazuje, że doskonale wie kim jest Łukasz. Od razu przechodzi do sedna sprawy.

- Mam dla pana bardzo ciekawe informacje -mówi z tajemniczym uśmiechem, ale w jej głosie będzie pobrzmiewał lekki sarkazm i jednocześnie wyraz zadowolenia. - Dlaczego akurat dla mnie? - pyta speszony dziennikarz . - No bo widziałam pana reportaże i trochę o panu poczytałam.

- To czuję się wyróżniony. Ale przecież mogła pani przyjechać do telewizji, w czwartki mam dyżury - Stellazrobi się poważniejsza i odpowiada Łukaszowi. - A ja mam plany na weekend. I bardzo chciałabym do niego dożyć.

To kolejna sprawa Sadowskiego, która narazi jego rodzinę. Tym razem, będzie to śmiertelne niebezpieczeństwo. Kto zagrozi Łukaszowi, jego najbliższym i Stelli? To Roman Berg, jeden z najbogatszych biznesmenów w kraju, a zarazem alfons. Prostytutka jest jego była partnerką. Porzucona przez ukochanego prostytutka szuka zemsty.

- Stella niefortunnie lokuje uczucia, co przysparza jej wielu problemów. Jest partnerką bogatego, wpływowego człowieka, który prowadzi mroczne interesy. Gdy ukochany zrani ją w sferze uczuciowej, postanowi się na nim zemścić - powiedziała Edyta Herbuś w jednym z ostatnich wywiadów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia Górka zaatakowana przez gwałciciela Maniewskiego

Okazuje się, że Berg prowadzi szemrane interesy i jest zamieszany w prostytucję oraz wykorzystywanie młodych dziewczyn. Wygląda na to, że wkrótce w serialu "Barwy szczęścia" zrobi się niebezpiecznie - Stella i reporter zadrą z bogatymi, wpływowymi przedstawicielami wyższych sfer, którzy posuną się do wszystkiego, nawet morderstwa, by tylko utrzymać swój biznes...

Wszyscy będą na celowniku. Kto przeżyje i czy sprawiedliwości stanie się za dość? Czy Łukasz zdoła ujawnić prawdę o Romanie Bergu? Przekonamy się już niebawem w nowych odcinkach "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: